نتایج جدید پژوهشگران درباره پیش دیابت

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 42
  • ورودی گوگل : 554
  • تعداد کل مطالب : 3420
  • بازدید امروز : 21792
  • بازدید دیروز : 18033
  • بازدید این هفته : 55785
  • بازدید این ماه : 426795
  • بازدید کل : 6152768
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

pish diyabet_persianteb.com

نتایج جدید پژوهشگران درباره پیش دیابت

در روزگاری به سر می بریم که علم همچنان با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است . در هر تحقیقاتی که دانشمندان جهان آن را پایه ریزی میکنند به نتایج دقیق تری در خصوص مسائل مختلف روز پزشکی دست می یابند. یکی از موضوعاتی که در صدر تحقیقات پژوهشگران بوده است ، انواع بیماری هایی بوده است که به دیابت مربوط می شده است. دیابت نوع ۲ یکی از مسائل مهم تمامی پزشکان است و راه های پیشگیری آن به صورت مداوم به افراد توصیه شده است . مطلب زیر یکی از تازه ترین نتایج دانشمندان می باشد .

یک تحقیق تازه از پژوهشهای انجام شده در مورد مداخلات سبک زندگی است. اجرای مداخلات سبک زندگی قادر است از پیش دیابت به دیابت نوع ۲ بطور باور نکردنی جلوگیری کند.

به علاوه فرقهای زیادی میان آقایان و خانمها از نظر تاثیر گذاری این شیوه وجود ندارد. پیش دیابت یا Prediabetes یک کلمه جامعی است که به بالا رفتن اندازه قند خون از حد طبیعی اما نه به میزان دیابت نوع ۲ اشاره  دارد. سرشماری انجام شده نشان داده است که فقط در بریتانیا ۷ میلیون نفر به پیش دیابت مبتلا هستند.

پژوهشهای نوین اجرا شده در دانشکده طب Vienna اثبات کرد هم معالجه از راه مداخلات سبک زندگی و هم معالجات دارویی شامل اثرات یکسانی بر هر دو جنس می باشد: ممکن است ابتلا به دیابت نوع ۲ در آقایان و خانمهایی که به پیش دیابت دچار بودند و با شیوه های مداخله ای سبک زندگی درمان می شدند بعد از یکسال ۴۰ درصد کمتر از دسته ای که کنترل شدند بعد از ۳ سال به ۳۷ درصد کاهش یافت. این اشخاص همچنین توانستند میزان بیشتری لاغر شوند و اندازه قند خون  آنها پایین آمد.

دکتر Glechner و دکتر Harreiter کسانی که این تحقیقات را نوشتند بر پایه دانسته های کنونی این پژوهش نخستین بازنگری سیستماتیکی است که به بررسی اختلافات خاص تأثیر مداخلات پیشگیرانه سبک زندگی بر اشخاص مبتلا به پیش دیابت درهر دو جنس پرداخته است.

بطور کلی بر پایه مشاهدات و ارزیابی های بدست آمده از ۵ هزار مرد و ۷۴۰۰ زن، هیچ فرق خاص در ارتباط با جنسیت در موثر بودن درمان در طی ۱ تا ۶ سال از مداخلات فعال دیده نشد. در هر دو جنس ، سبک زندگی و تداخل دارویی شامل تأثیرات مفید پیشگیرانه بر شیوع دیابت نوع ۲ و چاقی بودند. این کشفیات اثر بسیار عالی بر گفتگوهای پیرامون پیش دیابت خواهد گذاشت. انتقاد کنندگان بر این باورند: معالجه اشخاصی که هنوز به دیابت دچار نشده اند پرهزینه است و فایده ندارد ولی این تحقیق اثبات کرد معالجه پیش دیابت در واقع احتمال مبتلا شدن این اشخاص به دیابت نوع ۲ را کاهش می دهد.

منبع : hidoctor

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
  • تعداد بازدید : 394
  • زمان انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۳
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم