فوتبال دشمن افسردگی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 30
  • ورودی گوگل : 537
  • تعداد کل مطالب : 3419
  • بازدید امروز : 15674
  • بازدید دیروز : 15960
  • بازدید این هفته : 31634
  • بازدید این ماه : 402644
  • بازدید کل : 6128617
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

fotbal doshmane afsordegi persianteb

فوتبال دشمن افسردگی!

خانم های محترمی که تا دیروز شوهرتان را از فوتبال بازی کردن با دوستانش منع می کردید! آیا می دانستید این کار شما، برای روحیه او خوب نیست؟ آیا می دانستید فوتبال برای روحیه او خوب است؟ آیا می دانستید ما الان نه فقط در حال خود شیرینی نیستیم که در حال ارائه اخبار پزشکی هستیم؟

بر اساس پژوهش های جدیدی که روی افسردگی انجام گرفته، اعلام شده که انجام ورزش هایی که به نوعی با توپ درگیر هستند مثل والیبال یا فوتبال می توانند میزان افسردگی افراد را کم کنند. نا امیدی شان را کاهش دهند و حتی باعث کاهش استرس شان شوند و روی بهبود روند کارهای شغلی شان هم تاثیر مثبت بگذارند. افراد افسرده ای که فوتبال یا والیبال بازی می کنند یا حتی حرکات موزون ورزشی انجام می دهند نسبت به بقیه بیماران بهبود چشمگیری پیدا خواهند کرد.

دانشمندان متوجه شده اند عنصر دسته جمعی بودن بازی، نیاز داشتن به تمرکز و جالب بودن آن می تواند فکر افراد را از روی فشارهای کار یا زندگی بردارد و متوجه نکات خوشایند زندگی کند. ضمن اینکه ترشح سروتونین هم به تمام این موارد اضافه می شود و خلق و خوی فرد را بهبود می بخشد.

البته کشف این مسئله به معنی این نیست که اگر خودتان یا همسرتان افسرده هستید و به بدن سازی می روید یا ورزش های فردی انجام می دهید بی خیال قضیه شوید و فکر کنید این گونه ورزش ها تاثیری بر بهتر شدن وضعیت روحی تان ندارند. بلکه دور هم جمع شدن با دوستان برای چند جلسه در هفته و انجام بازی های بامزه و سرگرم کننده در کنار ورزش های فردی به مرور حال تان را بهتر و بهتر خواهد کرد! یکی از دلایل این امر هم مسری بودن حالت های انسانی است.

پیشانی هر انسان شامل اعصابی است که با نام نرون های آینه ای شناخته می شوند. این نرون ها حالت های مختلف دیگران را می گیرند و در بدن شما بازسازی می کنند، به همین خاطر قرار داشتن در جمع های پرانرژی و شاد، نرون های آینه ای را فعال و انرژی و شادی شما را هم افزایش خواهد داد.

  • تعداد بازدید : 362
  • زمان انتشار : ۰۴ دی ۱۳۹۳
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم