بعد از ورزش هم کالری می سوزانید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 27
  • ورودی گوگل : 626
  • تعداد کل مطالب : 3421
  • بازدید امروز : 20137
  • بازدید دیروز : 23261
  • بازدید این هفته : 77391
  • بازدید این ماه : 448401
  • بازدید کل : 6174374
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

kaleri besozanid persianteb

بعد از ورزش هم کالری می سوزانید!

در ادامه یافته های محققان که روزانه آزمایشات زیادی را در زمینه های مختلف انجام می دهند اینبار به نتیجه جالبی رسیده اند که بعد از ورزش هم می توانید کالری بسوزانید و وزن کم کنید.

در طول روز چقدر ورزش می کنید؟ یک ساعت؟ دو ساعت؟ جالب است بدانید بدن شما نه تنها موقع انجام حرکات ورزشی در حال سوزاندن کالری هاست، بلکه تا ۷۲ ساعت بعد هم دارد دخل کالری ها را می آورد! می پرسید چطور؟ وقتی مشغول انجام حرکت ورزشی هستید از ذخایر بدن استفاده می کنید ، در عین حال به خاطر فشاری که به بدن تان می اورید میزان هورمون ها، پروتئین ها و سایر موارد کمی جابه جا می شود.

بعد از آخرین نوبت ورزش و درست زمانی که دست از عرق ریختن بر می دارید، بدن شروع می کند به متعادل کردن میزان هورمون ها و پروتئین ها که به خاطر ورزش تغییر کرده اند. برای انجام این کار هم به انرژی نیاز دارد که آن را با سوزاندن کالری ها به دست خواهد آورد.

برای مثال کسی که در طول روز ۴۰ دقیقه پیاده روی تند داشته باشد در حین راه رفتن ۳۵۰ کالری از دست می دهد و تا ۷۲ ساعت بعد از اتمام ورزش ۹۰ کالری دیگر هم از دست خواهد داد.

در این مورد میزان کالری ۷۲ ساعت بعد، کمتر از کالری از دست رفته در حین ورزش است اما جالب است بدانید بعضی از ورزش ها برعکس عمل می کنند، یعنی میزان کالری از دست رفته در حین ورزش است!

برای مثال کسانی که به مدت ۴۰ دقیقه در روز وزنه برداری می کنند ۲۰۰ کالری می سوزانند، در حالی که سه روز بعد از ورزش این میزان به ۳۰۰ کالری می رسد! منتظر چه هستید؟ ورزش کنید!

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 417
  • زمان انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۳
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم