افزایش قدرت ماهیچه ها با فکر کردن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 14
  • ورودی گوگل : 244
  • تعداد کل مطالب : 3426
  • بازدید امروز : 2065
  • بازدید دیروز : 26743
  • بازدید این هفته : 114494
  • بازدید این ماه : 485504
  • بازدید کل : 6211477
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

ghodrate mahicheha_persianteb.com

افزایش قدرت ماهیچه ها با فکر کردن

پیش از این تصور میشد که مغز ما مثل کامپیوتر سیم‌پیچی‌های مشخص شده‌ای دارد و نمی‌تواند عملکردی را که از دست داده است بازیابی کند یا تغییر دهد. اما پژوهش‌های بیشتر نشان داد که چنین نیست و مغز ساختاری دینامیک و قابل تغییر دارد و می‌تواند عملکردی را که از دست داده بازیابی کند یا بهبود بخشد و آن را بازگرداند. یکی از راه‌های تغییر مغز، از راه فکر کردن است. پژوهش‌ها نشان داده است که تلاش ذهنی به تغییرات فیزیکی در جسم و ذهن منجر می‌شود. حتی فکر کردن راجع به حرکات ورزشی، توان ماهیچه‌ها را افزایش می‌دهد.

گفته می‌شود که مغز هنگام تصور یک حرکت از همان برنامه‌های حرکتی و حسی استفاده می‌کند که هنگام انجام آن حرکت استفاده می‌کند.

در واقع تصور یک حرکت ورزشی یا تمرین مثلا پیانو بیشتر منافعی را که انجام واقعی آن حرکت و تمرین دارد را نتیجه خواهد داد. برای مثال، آنهایی که به طور ذهنی پیانو تمرین کرده‌اند به همان سطح مهارت آنهایی که واقعی تمرین کرده‌اند رسیده‌اند.

به طور مشابه، افرادی که انجام تمرینات ورزشی قدرتی را تصور کرده‌اند، قدرت ماهیچه‌هاشان ۲۲ درصد افزایش یافته است (در افرادی که فیزیکی تمرینات را انجام داده بودند، این افزایش ۳۰ درصد بود). البته منظور این نیست که انجام حرکت ورزشی به طور کلی متوقف شود، هدف نشان دادن قدرت ذهن است.

همچنین، پژوهش‌ها نشان داده است که اگر هنگام اجرای حرکات ورزشی، ذهن خود را روی ماهیچه خاصی متمرکز کنید، نتیجه ۲۲ درصد بیشتر خواهد بود. بنابراین، با کمک گرفتن از ذهن، زودتر به نتیجه می‌رسید.

همچنین، فکر کردن به اینکه فعالیت‌های روزانه نوعی تمرین است، در تناسب فیزیکی افراد تأثیر دارد. پژوهشگران هاروارد به یک گروه از افراد شاغل در خانه‌داری هتل گفتند که کار شما مثل تمرین ورزشی است و اینطور تصور کنید. یک گروه از همین افراد را هم به عنوان شاهد در نظر گرفتند و به آنها چنین اطلاعی را ندادند. چهار هفته بعد، آنها که فعالیت شغلی خود را نوعی تمرین ورزشی تصور کرده بودند، با اینکه بقیه فعالیت‌ها و خوراکشان مثل قبل بود، وزن، فشار خون، چربی بدن و نسبت دور کمر به باسن و شاخص توده بدنشان کم شد.

دکتر Norman Doidge روانپزشک و پژوهشگر در کتاب «مغزی که خودش تغییر می‌کند» بیان می‌کند که چگونه افکار شما با خاموش و روشن کردن ژن‌ها می‌تواند آناتومی مغز را تغییر دهد و تمرینات مغزی نه فقط شناخت و یادگیری را بهبود می‌دهد بلکه به تقویت ماهیچه‌ها کمک می‌کند، حرکت‌های از دست رفته براثر سکته را بازیابی می‌کند و جتی می‌تواند بر درد و افسردگی و اضطراب غلبه کند.

در واقع، هر فکر با تأثیر قرار دادن نورون‌ها در سطح میکروسکوپی ساختار و عملکرد مغز را تغییر می‌دهد.

منبع : special

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
  • تعداد بازدید : 522
  • زمان انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم