آناتومی زن حامله هنگام خواب چگونه باید باشد؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 33
  • ورودی گوگل : 348
  • تعداد کل مطالب : 3417
  • بازدید امروز : 7653
  • بازدید دیروز : 15960
  • بازدید این هفته : 23613
  • بازدید این ماه : 394623
  • بازدید کل : 6120596
کرم ضدجوش پوست چرب

کرم ضدجوش پوستهای چرب avene

– فرمول بهینه و کامل درمانی مناسب پوست های آکنه ای, لایه بردار بدون التهاب و قرمزی به دلیل وجود همزمان AHA و BHA, دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056

این محصول علاوه بر اثر پاک‌کنندگی بسیار خوب، بدون آنکه به پوست آسیب برساند موجب تمیزی و شفاف شدن و درمان براقی و جوش پوست می‌شود. این کرم حاوی آب اون، زینک گلوکونات و cucurbita pepo (تنظیم کننده ترشح چربی)، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید(لایه بردار)، آلفابیزابولول (ضدالتهاب)، vit B6 (تقویت کننده اثرات زینک گلوکونات)، کپسول های جاذب چربی می باشد.دارای مجوز بهداشتی 8257175792594056


برای مشاهده توضیحات کامل کلیک کنید.

قیمت : 56000 تومان

زن حامله

آناتومی زن حامله هنگام خواب چگونه باید باشد؟

مراقبت های ویژه برای زنان حامله، از مهم ترین وظایف همسر در دوران حاملگی است. البته که نمی توان همه اوضاع مناسب توسط همسر مهیا شود و رفتارهای مناسبی نیز باید از طرف زن صورت گیرد. آموزش و یادگیری مطالب حیاتی در این دوران کمک شایانی برای پیشبرد این مرحله حساس در زندگی خواهد داشت. از موضوعاتی که برای زن حامله ایجاد دغدغه می کند، نحوه خوابیدن می باشد. ما در این پست تصمیم گرفته این چند خطی در این خصوص صحبت کنیم.

از آنجایی که موقعیت ها و پوزیشن های خواب در دوران بارداری می تواند جنین در حال رشد را تحت تاثیر قرار دهد، ممکن است موضوع خواب و چگونه خوابیدن برای زنان باردار به یک دغدغه ذهنی تبدیل شود. در زیر دکتر “لیزا مسترسن” متخصص زنان و زایمان از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، بهترین حالت قرار گیری بدن در هنگام خواب (پوزیشن های خواب) برای زنان در دوران بارداری را شرح داده است.

اشتباه رایجی که اغلب زنان باردار مرتکب می شوند خوابیدن به پشت است در حالی که به گفته دکتر مسترسن زنان باردار نباید به خوابیدن طاق باز و به پشت، خود را عادت دهند.
اگرچه ممکن است در ۳ ماهه اول بارداری که رحم هنوز به مقدار کافی رشد نکرده است این موضوع مساله مهمی به شمار نیایید اما از زمانی که مادر شروع به چاق شدن و افزایش وزن می کند رحم نیز بزرگتر و در نتیجه سنگین تر خواهد شد. این موضوع می تواند رگ های خونی عمده ای که وظیفه خونرسانی به جنین را بر عهده دارند تحت فشار قرار دهد. به همین دلیل زنان باردار باید به پهلو بخوابند.

اما خوابیدن به کدام پهلو بهتر است؟

به گفته دکتر مسترسن زن باردار می تواند به هر دو پهلوی خود بخوابد اما به علت آناتومی بدن طرف مطلوب تر برای خوابیدن، پهلوی چپ است. زیرا در این موقعیت بیشترین جریان خون به سمت جنین است اما مادر می تواند به هردو طرف بخوابد زیرا رگ های خونی بسیاری در بدن وجود دارد.

مادران باردار باید بدانند هرچه زمان می گذرد خوابیدن برای آنها سختر و سختر خواهد شد از این رو شاید نیازمند بالش بدن مخصوص برای دوران بارداری شوید اما سختی در خواب در دوران بارداری مساله ای کاملا طبیعی است.

منبع : pezeshketo.com

  • تعداد بازدید : 1,536
  • زمان انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*

تی شرت محرم
تیشرت محرم