یائسگی زودرس نتیجه استفاده از محصولات آرایشی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 4
  • ورودی گوگل : 7
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 253
  • بازدید دیروز : 1569
  • بازدید این هفته : 253
  • بازدید این ماه : 35241
  • بازدید کل : 6728278
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

یائسگی زودرس نتیجه استفاده از محصولات آرایشی!

آیا می دانید شروع یائسگی چه زمانی رخ می دهد؟ یا اینکه عواملی که یائسگی را پدید می آورند چه عواملی می توانند باشند. بر اسا تحقیقات جدید محققان، دیده شده است که عواملی مانند استفاده از وسایل آرایشی می تواند به یائسگی زودرس بانجامد. اگر شما از مواد ارایشی بیش از حد استفاده می کنید باید خود را آماده یائسگی زودرس کنید.

با توجه به نتایج حاصل از مطالعه، مواد شیمیایی در رژ لب، و یا لاک ناخن می تواند این روند را چهار سال تسریع بخشد. تحقیقات نشان می دهد که سن یک زن فقط آغاز یائسگی نیست، با توجه به مطالعات انجام شده، قرار گرفتن در معرض برخی از مواد شیمیایی و آلاینده ها نیز در روند زود هنگام یائسگی تاثیر می گذارد.

این تحقیق یکی از مطالعات جامع در مورد یائسگی است که توسط دکتر کهربا کوپر، از گروه زنان و زایمان در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس انجام  شد. یافته های انجام شده در مجله پلاس وان منتشر شد.

اثرات ۱۱۱ مواد شیمیایی در ۳۱،۵۷۵ زن توسط تیم تحقیقاتی مورد تحقیق قرار گرفت. ۱۵ تا از ۱۱۱ مواد شیمیایی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس مشخص شد که در میان این مواد شیمیایی مضر فتالات، که مواد شیمیایی که برای نرم کردن پلاستیک بکار می رود استفاده شده است. فتالات در بسته بندی محصولات خانگی، و همچنین محصولات زیبایی مثل عطر، رژ لب، ژل، محصولات مو و  ناخن استفاده می شود.

یافته های این تحقیقات نشان داد که خانمهایی که به مقدار زیاد از این وسایل آرایشی استفاده میکنند دو تا چهار سال زودتر از سایر زنان دچار یائسگی می شوند.

مطالعات همچنین نشان می دهد که این عوامل علاوه بر تاثیر در یائسگی ممکن است خطر ابتلا به برخی سرطان ها، سندرم متابولیک و بلوغ زودرس در زنان جوان تر و بیماری های قلبی عروقی، پوکی استخوان و … بوجود آورد

نویسنده ارشد این تحقیق گفت :“مواد شیمیایی مرتبط با یائسگی زودتر ,ممکن است به کاهش در کار تخمدان منجر شود، و نتایج ما نشان می دهد باید نگران افراد جامعه شد.

زنان باید سعی کنند در معرض مواد شیمیایی مضر  قرار نگیرند و با از محصولاتی با بوی مصنوعی، که بر روی برچسب محصول به عنوان “عطر” یا “پرفیوم” مشخص شده، مانند آفت کش ها و دیگر مواد شیمیایی مضر قرار نگیرند.

منبع : hidoctor.ir

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
  • تعداد بازدید : 676
  • زمان انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*