گلایه از بینی بزرگ به این دلایل ممنوع !

مجموعه: اخبار, اخبار پزشکی تعداد بازدید: 264
گلایه از بینی بزرگ به این دلایل ممنوع !

گلایه از بینی بزرگ به این دلایل ممنوع !

بحث بینی هم خیلی داغ است ! شما بینی خوش فرمی دارید یا از کسانی هستید که همیشه از داشتن یک بینی بزرگ و نافرم گله و شکایت دارید ؟! جراحی زیبایی بینی به یکی از جراحی های متعدد در جهان تبدیل شده است که سالانه موارد بسیار زیادی پیش می آید که افراد برای کوچک کردن بینی یا فرم دادن به آن دست به تغییر بینی خود میزنند . شما تا چه حد با اینکار موافق هستید ؟! هر چند زیبایی چهره را همه دوست دارند اما شما حاضر هستید که برای زیبا تر شدن دست به جراحی بزنید ؟! اصلا آیا میدانید کسانی که بینی بزرگی دارند از چه مواردی سود می برند ؟! شاید با خواندن این متن جراحی زیبایی بینی خود را به تاخیر بیاندازید !

این بینی های بزرگ گاهی هم به دردتان می خورند و شما را از بیمار شدن مصون نگه می دارند پس انقدر ناشکر نباشید و قدر بینی بزرگتان را بدانید.

مطالعات محققان آمریکایی نشان می دهد که بینی بزرگ موجب محافظت در برابر بیماری های مختلف از جمله سرماخوردگی می شود.

در این بررسی مشخص شد که هر چه بینی و لب ها بزرگ تر باشند، ذرات معلق، گرد و غبار و باکتری های کمتری وارد بدن می شوند.

برای انجام این تحقیق، پژوهشگران دو بینی مصنوعی ساختند که یکی از آن ها ۲٫۳ برابر از دیگری بزرگ تر بود. این دو بینی روی دو صورت مصنوعی قرار گرفت و دو لب مصنوعی با شکل ها و اندازه های متفاوت نیز بر روی این صورت ها آزمایش شد.

نتایج نشان داد در بینی های بزرگ تر به مراتب ذرات معلق کمتری وارد مسیر تنفسی می شوند. این نتیجه در مورد لب های بزرگ تر نیز صادق بود.

سرپرست این گروه تحقیقاتی معتقد است: بینی بزرگ تر خطر ورود عفونت به بدن را کاهش داده و همچنین میزان آلودگی هوای وارد شده به بدن را نیز کمتر می کند.

منبع : hidoctor

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گلایه از بینی بزرگ به این دلایل ممنوع !”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار