گفتگو با مردی که هفت ماهه 60 کیلو لاغر شد

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 5
  • ورودی گوگل : 14
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 478
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3663
  • بازدید این ماه : 38651
  • بازدید کل : 6731688
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

لاغر

گفتگو با مردی که هفت ماهه ۶۰ کیلو لاغر شد

کافی است ۳۰-۲۰ کیلویی چاق بوده و برای کاهش وزن از رژیم ورزش و … نتیجه نگرفته باشید، تا به شرایطی که امروز علی رضا رشید مهر دارد ، غبطه بخورید و بخواهید که جای او باشید. او که تا همین دو سال قبل مجبور بود در تمام ۲۴ ساعت روز بیش از ۶۰ کیلو بار اضافی را با خودش حمل کند. حالا با شاخص توده بدنی طبیعی و بدون چاقی موضعی ، در اوج ایستاده و به قول خودش دیگر حاضر نیست درد چاقی را بکشد.

چرا جراحی چاقی؟
کبد چرب گرید۲، مشکلات دیسک کمر، چربی و فشارخون بالا،پارگی مینیسک زانو،سردرد، احساس خستگی مفرط و…، با ۱۲کیلو وزن هیچ سنخیتی نداشت و کم کم داشت برای علی رضا ۳۹ تبدیل به یک بحران می شد. یکی دو سال قبل رژیم های کاهش وزن را امتحان کرده و حتی ۴۰کیلو هم وزن کم کرده بود؛ اما نتوانسته بود روی وزن مدنظرش بماند و دوباره شدیدتر از قبل چاق شده بود.پارگی مینیسک زانو فعالیت های ورزشی اش را محدود کرده بود و او که روزی یک بسکتبالیست حرفه ای بود، حالا باید به شنا و راه رفتن در آب بسنده می کرد و به قول خودش اینها نمی توانست علاج ۶۰-۷۰ کیلو اضافه وزنی را که هر روز با خودش این طرف و آن طرف می برد،بکند.پس برای او جراحی چاقی تنها یک انتخاب نبود ک هبه خاطر رژیم های پی در پی، بی صبری در کنترل وزن یا سستی در ورزش کردن سراغش رفته باشد.

۱۰ روز مانده به عمل و شوکی که کار را جلو انداخت
از سه،چهار سال پیش تاکنون بیش از ۴۰ کیلو به وزنش اضافه شده بود و علی رضا می توانست یک ماه دیگر هم با این بیماری کنار بیاید؛ اما یک دفعه احساس کرد در اندام های تحتانی بدنش هیچ حسی ندارد. راه رفتن برایش تبدیل به قدم زدن روی ابرها شده بود و هیچ حسی در پاهایش نداشت.با ام آر آی اورژانسی که انجام داد مشخص شد سه تا از دیسک هایش به طور کامل پاره شده است.

می گفتند عمل نکن ، می میری
خیلی ها به علیرضا می گفتند که تن به جراحی چاقی نده چون ممکن است جانت را سر این کار بگذاری، ولی او تصمیمش را گرفته بود:«من به جایی رسیده بود که می دانستم حتی اگر در آن زمان هم مشکل خاصی برایم ایجاد نشود، ولی بالاخره این ۷۰ کیلو اضافه وزن پنج سال بعد یقه ام را می گیرد.شب قبل از عمل همشر و خواهرم هم گریه می کردند و راضی به عمل نبودند؛ولی خودم می دانستم که برای سالم شدن و سالم زندگی کردن باید تحت جراحی قرار بگیرم.»

همیشه رژیم داشتم
وقتی می گوید«من درد چاقی را کشیدم» کاملا می شود از لحنش در ادای این جمله،حس کرد که چقدر این موضوع در آن زمان برایش سخت و طاقت فرسا بوده است:«همیشه توی رژیم بودم. موقعی که ازدواج کردم وزنم ۱۳۰ کیلو بود و طی چهار سال یکدفعه ۴۰ کیلو به وزنم اضافه شده بود.هر کسی هم که از راه می رسید راه حل ارائه می داد و متخصص تغذیه و پزک و روش لاغری معرفی می کرد و این مسئله برایم آزار دهنده شده بود. معضل لباس خریدن و لباس پوسیدن هم بود که اذیتم می کرد، اما از همه مهمتر این بود که به شدت احساس خستگی می کردم. اگر نیم ساعت راه می رفتم، حس می کردم یک شیفت کامل توی معدن کار کردم! »

وزنم پایین نیامده بود،حتما سکته می کردم!
وقتی برای  سونوگرافی کبد مراجعه کردم، آن قدر جربی در بدنم ودب که دستگاه نمی توانست درست کردم را بررسی کند. کبدم چرب شده بود و بیشتر وقت ها پشت سرم درد می کرد.دچار پرفشاری و چربی خون هم شده بودم که وضعیت را بدتر می کرد. اگر جراحی نرکده بودم و وزنم پایین نیامده بود، لابد تا الان سکته کرده بودم! شب ها چنان خر خر می کردم که هیچکسی کنامرم بند نمیشد. دائما پشت سرم درد می کرد و فشارم به ۱۵ رسیده بود. من درد چاقی را کشیدم و دیگر هرگز نمی خواهم به آن دوران برگردم. امیدوارم کسی هم مثل من این درد را نکشد.

۷۰کبلو کاهش وزن طی ۷ ماه
علیرضا سال مهرماه سال ۹۱ تحت جراحی اسلیئ قرار می گیرد تا حجم معده اش کاهش پیدا کند و طی هفت ماه بعد از جراحی، بیش از ۷۰کیلو از اضافه وزنش را از دست مس دهد و با توحه به قد بلندی که دارد،به BMI طبیعی می رسد.طی۵روز اول عمل حس به اندام های تحتانی لش بر می گردد و بعد از عمل ۱۰کیلو کاهش وزن، مشکلل حاد کمرش برطرف می شود.

سه ماه بعد از جراحی می بیند نتیجه آزمای قبل عمل متفاوت است و دیگر خبری از چربی و کلسترول خون نیست.فشارخونش هم در تعدیل شده و به بیشتر از ۱۳ نمی رسد.

امروز سلامتی را با بند بند وجودم حس می کنم
می دانم که اگر هم مشکل یا آسیبی در حال حاضر اذیتم می کمد،عوارض همان چند سالی است که به عارضه چاقی مبتلا بودم.چند وقت پیش تو پاهایم احساس درد می کردم و رگ هایم بیرون زده بود. متخصص لب و عروق تشخیص واریس را داده بود.البته او شادی نسبتا بزرگ دیگری نیز داردمی گوید:«حس خوبی است که از هر کجادلم بخواهد لباس میخرمو دیگر مدام با این جمله مواجه نمی شم که لباسی که به شما بخورد نداریم!»

منبع : مجله تندرستی

  • تعداد بازدید : 1,499
  • زمان انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
persianteb


*