کمدی ببینید وزن کم کنید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 13
  • ورودی گوگل : 17
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 9562
  • بازدید دیروز : 34175
  • بازدید این هفته : 121391
  • بازدید این ماه : 380635
  • بازدید کل : 5714713
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

کمدی ببینید وزن کم کنید!

کلمه ها نه فقط روی افکار شما بلکه روی وزن تان هم تاثیر می گذارند! بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است جملات شرح دهنده غذا می تواند نقش اساسی در باز کردن اشتها و علاقه مند کردن شما به خوردن غذاهای غیر سالم داشته باشند. کاری که از حالا به بعد باید بکنید این است ؛ از سر آشپز بخواهید غذاهای که سبک تر و سالم تر را به شما معرفی کند.

کمدی ببینید وزن کم کنید!

همه ما می دانیم که تلویزیون دیدن فعالیت ایده آلی محسوب نمی شود یعنی اصولا به خاطر نشستن صرف، اصلا فعالیت به حساب نمی آید چه رسد به اینکه ایده آل باشد. به خصوص وقتی که در حین تماشای برنامه های تلویزیونی مشت مشت تخمه بشکنید و بسته بسته چیپس و پفک بخورید، دست کمی از خودکشی ندارد اما تحقیقات اخیر مسائل امیدوار کننده ای را کشف کرده اند!

بر اساس این تحقیقات مشخص شده خانم هایی که به جای تماشای فیلم های ناراحت کننده سراغ دیدن فیلم های کمدی که نیاز به درگیری فکری دارد می روند، ۵۳ درصد کمتر بدون تحرک سر جای شان باقی می مانند. از طرف دیگر دیدن فیلم هایی که از نظر عاطفی یا فکری شما را درگیر نکند، حوصله تان را سر می برد و سر رفتن حوصله خودش یکی از دلایل خوردن هله هوله موقع تماشای فیلم است که در نتیجه به چاقی یا اضافه وزن می انجامد.

به همین خاطر تماشای فیلم های کمدی می تواند مانع افزایش وزن شما شود! پس اول از همه ، سعی کنید کمتر بنشینید ، بعد سعی کنید فیلم های امید بخش و خوشحال کننده ببینید و در نهایت در انتخاب هله هوله هایی که موقع تماشا فیلم، در اطراف تان هستند، نهایت دقت را به کار ببرید!

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 585
  • زمان انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*