کلیپ جدید محسن ایزی ، سیسیل

مجموعه: ویدئو طنز تعداد بازدید: 2363
کلیپ جدید محسن ایزی ، سیسیل

کلیپ جدید محسن ایزی ، سیسیل

کمتر کسی در ایران یا بین فارسی زبانان سراسر جهان هست که عضو اینستاگرام باشه و کلیپ های واین محسن ایزی رو ندیده باشه . محسن ایزی یکی از واینر ها موفق ایرانیه که کلیپ های واین یک دقیقه اش رو اکثر کاربران ایرانی اینستاگرام حداقل یک بار دیدن .

شاید اسم محسن ایزی رو ندونید ولی مطمئنا با دیدن چهره این واینر موفق خواهید گفت که ” اه این پسره ، من کلیپاشو دیدم ” . در راستای سیاست های مدیریت سایت پرشین طب ازونجایی که رسالت این سایت کمک در بهبودی و سلامت عمومی و فردی جامعه هستش ، تصمیم گرفتیم که ازین پس در راستای افزایش روحیه هم میهنان عزیزمون که قطعا یکی از راه های ایجاد سلامت فرد در جامعه ، شاد بودن و خندیدن مردم هست و باعث ایجاد روحیه مناسب در افراد و متعاقب اون تاثیر بر روی کلیه کارهای روزانه فرد و کسانی که با اون فرد در ارتباط هستند میشه ، کلیپ های طنز از اینرهای ایرانی رو در سایت پرشین طب منتشر کنیم .

کلیپ جدید محسن ایزی ، سیسیل

” واینر کیست  : واینر‌ها درباره همه چیز ویدیو می‌سازند از کلیشه‌های رابطه‌های دختر و پسر تا درس و دانشگاه. ولی نقطه مشترک بین تمام آنها این است که این موضوعات به روز هستند و تقریبا همه مخاطبان با آن روزانه برخورد دارند. حتما همین الان نام تعدادی واینر ایرانی در ذهن شماست. حتی اکثر این کلیپ ها با کمترین امکانات ساخته می‌شوند. موضوع‌ها هم اکثرا روزمره و بانمک هستند. از دعوا‌های عادی با پدر و مادر‌ها، موضوع گرانی، قبول شدن در دانشگاه، کمبود آب و هر چیزی ممکن است سوژه‌ای برای ساخت کلیپ‌های سرگرم کننده اینستاگرام باشد.

 

حتی اگر یک لحظه خنده بر لبهای شما بیاد برای ما بسیار ارزشمند هست و اینکه تونستیم شادی رو حتی برای مدت زمانی کوتاه مهمان لب های شما کنیم و گامی هرچند کوچک رو در زمینه سلامت فردی ایرانیان عزیز برداریم ، به خودمون افتخار میکنیم .

امروز با یکی از کلیپ های طنز محسن ایزی در خدمتتون هستیم . اسم این واین ” سیسیل هستش ” اگه فکر میکنید بدشانس هستید حتما این کلیپ رو ببینید 🙂

برای مشاهده ویدئو بر روی Play کلیک کنید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کلیپ جدید محسن ایزی ، سیسیل”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار