کاهش بیماری های قلبی با الگوی منظم غذایی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 8
  • تعداد کل مطالب : 4528
  • بازدید امروز : 4515
  • بازدید دیروز : 26746
  • بازدید این هفته : 39467
  • بازدید این ماه : 298711
  • بازدید کل : 5632789
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

کاهش بیماری های قلبی

کاهش بیماری های قلبی با الگوی منظم غذایی

پرشین طب – سلامت جسمی | به گزارش پرشین طب؛ داشتن قلب سالم کمک می کند تا عمر طولانی و زندگی با کیفیتی را تجربه کنیم ، در این نوشته می خواهیم در مورد کاهش بیماری های قلبی چیزی می دانید؟ می خواهیم در مورد کاهش بیماری های قلبی با الگوی منظم غذایی صحبت کنیم ، الگوی منظم غذایی می تواند باعث کاهش بیماری های قلبی شود. با پرشین طب همراه باشید.

کاهش بیماری های قلبی با الگوی منظم غذایی

یک پژوهش جدید نشان می‌دهد که الگوهای منظم و زمان بندی درست برای وعده‌های غذایی می‌تواند به داشتن یک زندگی سالم و در نهایت کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، دیابت و سکته مغزی کمک کند.

به نقل از مدیکال نیوز تودی، انجمن قلب آمریکا AHA  با مرور کلی از شواهد علمی فعلی نشان داده‌اند که چه وقت و چگونه عادات غذایی افراد می‌تواند خطر حمله قلبی و سکته و همچنین سایر بیماری‌های قلبی و عروقی را افزایش دهد.

محققان در این پژوهش نشان داده‌اند که الگوهای رفتاری بزرگسالان برای مصرف وعده‌های غذایی و تنقلات در طول ۴۰ سال گذشته در ایالات متحده تغییر کرده است.

برای مثال در این سالها شاهد بوده‌ایم که میزان انرژی دریافتی زنان از مواد غذایی از ۸۲ درصد به ۷۷ درصد کاهش یافته و در مقابل مقدار انرژی دریافتی آنها از تنقلات از ۱۸ درصد به ۲۳ درصد رسیده و این مسئله در مورد مردان نیز گزارش شده است.

کاهش بیماری های قلبی

کاهش بیماری های قلبی

همچنین تمایل به خوردن سه وعده غذا در روز به صورت استاندارد نیز در زنان و مردان کاهش یافته و مردم در ایالات متحده در حال حاضر وعده‌های غذایی خود را در ساعت‌های نامعین صرف می‌کنند.

این در حالی است که به گفته محققان این پژوهش، داشتن برنامه ریزی منظم برای صرف وعده‌های غذایی، تاثیر بسزایی بر سلامتی فرد دارد.

پژوهش‌هایی که بر روی حیوانات نیز صورت گرفته نشان می‌دهند که اگر آنها در ساعات نامعین و در زمان‌هایی غیر از زمان فعالیت مانند خواب غذا دریافت کنند، سبب تغییر در روند سوخت و ساز بدن آنها شده که این امر در نهایت به افزایش وزن، مقاومت به انسولین و متورم شدن بدن آنها منجر خواهد شد.

در این پژوهش همچنین مشخص شد که مصرف منظم و روزانه صبحانه می‌تواند به جلوگیری از بیماری‌های مزمن کمک کند.

صبحانه به عنوان یکی از مهمترین وعده‌های غذایی محسوب شده و این در حالی است که ۲۰ تا ۳۰ درصد از مردم در آمریکا از خوردن این وعده مهم غذایی پرهیز می‌کنند.

پژوهش‌های انجام شده در این زمینه نشان می‌دهد که عدم مصرف صبحانه، احتمال چاقی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، حذف صبحانه با خطر بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت نوع ۲ و بیماری‌های مزمن در ارتباط است.

تمرکز بر روی زمان بندی غذا یک نقطه شروع برای جلوگیری از اضافه وزن و چاقی است.

همچنین ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و مصرف منظم انرژی با کالری بالا در ساعات اولیه روز می‌تواند خطرات بیماری‌های قلبی، دیابت و اضافه وزن را کاهش دهد.

به گفته محققان این پژوهش، با وجود تحقیقات انجام شده، باز هم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تاثیر مصرف وعده‌های غذایی بر سلامت انسان، نیازمند پژوهش‌های بیشتر هستیم.

یافته‌های این پژوهش در مجله Circulation به چاپ رسیده است.

منبع : hidoctor

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 237
  • زمان انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
persianteb


*