چگونه از کودک علاقه‌مند به بازی های خشن محافظت کنیم؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 10873
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 88527
  • بازدید این ماه : 347771
  • بازدید کل : 5681849
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

چگونه از کودک علاقه‌مند به بازی های خشن محافظت کنیم؟

اگر بخواهید پسر کوچک تان را از بازی کردن این دسته از بازی های خشن رایانه ای منع کنید، شک نکنید که یک جنگ تمام عیار در منزل به راه انداخته اید. اما نگران نباشید! در عوض با استفاده از استراتژی های پیشنهاد شده توسط شریل اولسون، متخصص تحلیل روابط انسانی و کاترین استینر، روان شناس بالینی، می توانید به راحتی از ایجاد هر نوع تنشی جلوگیری کنید و از فرزندتان نیز در برابر تاثیرات منفی این بازی ها محافظت کنید.

هدف های جدیدی برایش برگزینید

شک نکنید که کم کردن شدید زمان بازی رایانه ای، فرزند شما را خشمگین و مایوس خواهد کرد زیرا در مدت زمان کوتاهی قادر نیست این عادت خود را ترک کند. پس به جای این کار، برایش روزهایی را تعیین کنید که با خیال راحت بتواند چند ساعتی را بازی کند. در این صورت او فرصت می کند تا با این شرایط خو بگیرد.

بگویید؛ «به حلقه ها تیراندازی کن نه مردم»

محققان عقیده دارند کودکان برای رهایی از استرس مدرسه به این بازی ها روی می آورند. اما این انتخاب انتخاب نادرستی است. بنابراین اولین ساعت برگشت از مدرسه را به یک ورزش اختصاص دهید؛ هر ورزشی ولی قطعا نه یک بازی رایانه ای خشن. اگر بازی های رایانه ای در اختیار کودکان نباشند آنها یاد می گیرند تا با استرس خود به روش دیگری مقابله کنند.

از دوستان فرزندتان کمک بگیرید

این سبک بازی های تک نفره خشن، قطعا فرزند شما را به سمت تنها شدن سوق می دهد. به جای آن سعی کنید بازی هایی را انتخاب کنید که بچه ها بتوانند به صورت گروهی آن را انجام دهند. با والدین دیگر بچه ها مشورت کنید و یک بازی مناسب برای فرزندانتان بیابید.

  • تعداد بازدید : 747
  • زمان انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۳
persianteb


*