چه زمانی، مادر نمی تواند بصورت طبیعی وضع حمل کند؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 25
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 1500
  • بازدید دیروز : 1663
  • بازدید این هفته : 13001
  • بازدید این ماه : 34919
  • بازدید کل : 6727956
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

وضع حمل

چه زمانی، مادر نمی تواند بصورت طبیعی وضع حمل کند؟

مقوله زایمان نیز یکی از مبحث مهمی برای زوجین تلقی می شود. وقتی خانمی باردار می شود، شاید یکی از دغدغه هایی که از همان ابتدا به سراغش برود، چگونگی زایمان می باشد. شاید حتی ترس و دلهره ی اندکی نیز در این مورد داشته باشند. همانطور که میدانید زایمان طبیعی می تواند به علت های مختلی به سزارین تبدیل شود. البته کمتر مادری وجود دارد که نخواهد فرزندش را بصورت طبیعی بدنیا نیاورد. ما در این پست می خواهیم توضیح دهیم که مادران عزیز چه مواقعی نمی توانند بصورت طبیعی زایمان کنند!

اگر خانم تمایل به زایمان طبیعی داشته باشد، صددرصد این امکان را خواهد داشت؟

امکان زایمان طبیعی در ۸۰ تا ۸۵ موارد وجود دارد اما در ۱۵ تا ۲۰ درصد موارد این امکان وجود ندارد و باید زایمان به شکل سزارین انجام شود.

در چه مواردی؟
این موارد متفاوت است و گاهی به مادر، جفت و گاهی به جنین و بند ناف مربوط است.

موارد مربوط به مادر چیست؟
برخی بیماری ها مثل مسمومیت بارداری و فشارخون بالا از این جمله هستند. در دوران بارداری اگر فشارخون در حد مشخصی بالا برود، لازم است جنین از رحم خارج شود و رشدش در محیط مصنوعی ادامه یابد. در غیر این صورت احتمال مرگ مادر وجود دارد؛ یا داروهای تحریک کننده انقباض های رحمی به خانم داده می شود تا زایمان طبیعی شروع شود یا عمل سزارین انجام می گیرد. مسلما زایمان طبیعی بهتر است اما گاهی شرایط دهانه رحم به نحوی است که مناسب زایمان طبیعی نیست و مدت طولانی طول می کشد تا زایمان انجام شود و صرف این زمان برای مادر و جنین خطرناک است. از دیگر مسائل، پاره شدن کیسه آب است که مادر را در معرض عفونت قرار می دهد. در این شرایط نیز به نفع او است که زایمان طبیعی انجام دهد اما در برخی شرایط امکان ایجاد درد وجود ندارد و داروهای محرک موثر نیستند. دیابت بارداری نیز از دیگر بیماری هایی است که اگر کنترل نشود. لازم است جنین سری از رحم خارج شود. در این شرایط نیز اگر آمپول فشار موثر نباشد و سیر زایمان پیش نرود، سزارین لازم است. مسئله دیگر مربوط به لگن مادر است. در برخی خانم ها لگن بسیار کوچک است. خانم هایی که دررفتگی مادرزادی ران دارند نیز دچار ناهنجاری های طبیعی لگن هستند و زایمانشان باید به شکل سزارین انجام شود. مسئله لگن کوچک که خیلی از خانم ها در مورد آن حرف می زنندف برعکس مسئله ای کاملا نادر است. اما در این مورد نیز چون جنین باید از کانال زایمان رد شد و امکان زایمان طبیعی نیست، سزارین لازم است.

مسئله مربوط به جفت چطور؟
جفت در حالت عادی باید در قله رحم کاشته شود اما گاهی به صورت غیرطبیعی در پایین و دهانه رحم قرار می گیرد و به آن جفت سر راهی می گویند. در این شرایط امکان خروج جنین وجود ندارد و سزارین لازم است. خونریزی های شدید از ناحیه جفت نیز دلایل متعددی دارد که یکی کنده شدن زودرس جفت است و در این مورد نیز باید خانم زایمان طبعیی کند اما گاهی خونریزی به حدی شدید است که مجال زایمان طبیعی نمی دهند و برای نجات جان مادر باید سریع تر سزارین کرد. در مواردی نیز جفت نارسات و چون نمی تواند جنین را تغذیه کند و خونرسانی کافی به جنین انجام نمی شود، لازم است از طریق سزارین جنین را از رحم خارج کرد. دلایل مربوط به بند ناف تقریباً مشابه همان دلایل است.

و موارد مربوط به جنین؟
وضعیت های غیرطبیعی که جنین در آنها قرار می گیردف یکی از این شرایط است. زجر جنینی یعنی حالتی که اکسیژن به جنین کم می رسد و وضعیت قلبی جنین مناسب نیست نیز از دیگر شرایطی است که در آن سزارین اورژانسی انجام می شود. وقی جنین به صورت عرضی در رحم قرار می گیرد یا می خواهد با پا از رحم خارج شود، امکان گیر کردن سر جنین هنگام زایمان وجود دارد و سزارین اورژانسی لازم است. درشت بودن بیش از حد جنین یعنی وزن بیش از ۴/۵ کیلوگرم نیز باعث می شود جنین نتواند از کانال زایمانی رد شود و سزارین ضرورت یابد.

منبع : hidoctor.ir

  • تعداد بازدید : 1,268
  • زمان انتشار : ۰۲ اسفند ۱۳۹۳
persianteb


*