چند روش ساده برای لاغر شدن طبیعی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
 • افراد آنلاین : 6
 • ورودی گوگل : 15
 • تعداد کل مطالب : 4533
 • بازدید امروز : 6276
 • بازدید دیروز : 34175
 • بازدید این هفته : 118105
 • بازدید این ماه : 377349
 • بازدید کل : 5711427
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

چند روش ساده برای لاغر شدن طبیعی!

شما چقدر به لاغری می اندیشید؟! آیا از هیکل چاق و بدفرم خود خسته شده اید؟! براحتی می توان تصمیم برای خوش فرم شدن را عملی است! کافی است به خود انگیزه دهید و پشتکار زیادی داشته باشید. ما در این پست میخواهیم به شما عزیزان، چند راه کار فوق العاده ساده نشان دهیم که با استفاده از آنها می توانید به فرم ایده آل خود برسید. موارد ذکر شده در ادامه مطلب به تمرین و ممارست زیاد قطعا به بار خواهند نشست. پس اگر خواهان هیکل خوب و متناسب هستید همین الان دست به کار شوید.

همه دوست دارن که بدن خوش فرمی داشته باشن و اگه کمی هم چاق باشن دلشون میخواد که لاغر کنن. برای برخی خیلی سخته که یه روتین ورزشی یا رژیم های غذایی سخت رو حفظ کنن. پس ما چند عادت رو معرفی میکنیم که میتونن به طور طبیعی باعث لاغریتون بشن.

کش دادن بدن در صبح زود
هر روز صبح که بیدار میشین، به آرومی بدون استفاده از دستهاتون بشینین. پاهاتون رو دراز کرده و به جلو خم بشین تا زمانی که حس کنین کمر و عضلات عقب ران به آرومی دارن کش میان. با حفظ حالت، خودتون رو به سمت پایین نگه دارین (با استفاده از عضلات شکم). پنج ثانیه استراحت کرده و دوباره اینکار رو تکرار کنین. با انجام این کشش علاوه بر اینکه درون بدن رو تقویت میکنین بلکه ده کالری هم میسوزونین.

در حال مسواک زدن روی یک پا ایستاده و تعادلتون رو حفظ کنین
وقتی دارین دندوناتون رو مسواک میزنین، سعی کنین اول روی یک پا بایستید و بعد پا رو عوض کنین. حفظ تعادل روی یک پا عضلات درونی رو پرورش داده و برای مغز هم مفیده.

وقتی برای درست شدن قهوه منتظر هستین، بدنتون رو کش بدین
وقتی که منتظر هستین قهوه تون آماده بشه، یک وری ایستاده و یکی از دستهاتون رو روی پیشخوان بذارین و یکی از پاها رو بلند کرده تا زمانی که صاف بشه. پاتون رو جلوی خودتون نگه دارین و مطمئن شین که بالا تنه ی شما صافه. این حالت رو برای چند ثانیه نگه داشته و پاتون رو تکون بدین. این حالت رو برای حداقل پنج بار برای هر پا تکرار کنین تا ران، باسن، عضلات خم کننده و چهار سر رانی تقویت بشن.

با یه روش ساده تر مثل چمباتمه (Squat) بنشینین
در محل کارتون، وانمود کنین که در حال نشستن روی صندلیتون هستین اما نشینین. در میانه راه توقف کرده و بدون استفاده از بازوها بلند شین. به حالت چمباتمه زدن بشینین، به این صورت که باسن خودتون رو پایین آورده و زانوهاتون رو به جلو خم کنین. همه وزنتون رو روی پاشنه بندازین. این حالت رو در طول روز تکرار کنین تا عضله چهار سر ران تقویت بشه.

سعی کنین موقع صحبت کردن راه برین
وقتی که تلفن تون زنگ میخوره، سعی کنین راه برین و حرف بزنین. از جاتون بلند شده و قدم بزنین تا تقریبا ۵۰ کالری بسوزونین. افرادی که وزن بالایی دارن به طور کلی دو ساعت و نیم بیشتر از افراد لاغر میشینن.

برای اینکه کالری بسوزونین سفر کنین
تکنولوژی مدرن زمان بیشتری ازمون گرفته و نمیتونیم برای اینکه با خانواده، دوستان و همکارامون باشیم وقت بذاریم. به جای ایمیل زدن یا پیام فرستادن با دیدار حضوری با اقوام دور و دوستان شروع کنین. مسافرت یه روش عالی برای سوزوندن مقدار قابل توجهی کالری است.

به سمت دیوار فشار بیارین
دستها رو به اندازه عرض شانه باز کرده و در برابر دیوار قرار بدین. روبروی دیوار ایستاده و کی زاویه بین بدن و دیوار درست کنین. وزنتون رو روی انگشتان قرار داده و به دیوار فشار بیارین. این کار قفسه سینه و ماهیچه سه سر رو تقویت میکنه.

منبع : novinzi.com

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
 • تعداد بازدید : 1,495
 • زمان انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۳
persianteb

 1. بازتاب: شیوه های راحت برای لاغر شدن در ماه رمضان | هفیان | مجله سلامتی |

*