چند ترفند فرزند پروری برای زندگی آسان تر

مجموعه: اختصاصی سایت, رواشناسی, مشاوره خانواده تعداد بازدید: 304
چند ترفند فرزند پروری برای زندگی آسان تر

چند ترفند فرزند پروری برای زندگی آسان تر

والدین دوست دارند برای فرزندان شان دوران کودکی لذت بخشی را رقم بزنند طوری که کودکان شان با نگاه به آن دوران در بزرگسالی خاطرات خوبی به یاد آورند. نقش والدین بسیار مهم و در عین حال خسته کننده است؛ گاهی والدین باید از چند تردستی به طور همزمان استفاده کنند. در این مطلب چند نکته علمی درباره چگونگی آسان تر کردن نقش والدین و به صورت همزمان ایجاد تفریح و سرگرمی برای کودکان ارائه شده است.

چند ترفند فرزند پروری برای زندگی آسان تر

۱/ اگر چند کودک دارید، از روش نقطه گذاری برای تشخیص لباس های آنها استفاده کنید. وقتی تعداد کودکانی که باید از آنها مراقبت کنید، زیاد است از این روش استفاده کنید. این روش بسیار کارآمد است و از ایده ای ساده نشات می گیرد. برای کودک دوم، دو نقطه، برای کودک سوم، سه نقطه قرار دهید و به همین ترتیب ادامه دهید. همین نکته به تنهایی هنگام دسته بندی لباس های کثیف، به میزان زیادی باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

۲/ استخر بادی می تواند زمین بازی مناسبی برای کودکان تان باشد. به جای صرف هزینه های زیاد برای خرید یک زمین بازی برای کودک تان که تنها چندین ماه می تواند در آن بازی کند، چرا از استخرهای بادی خانواده استفاده نمی کنید.

۳/ سبدهای آویز حمام، محلی مناسب برای ذخیره مواد غذایی و خوراکی های بچه ها در ماشین است. همه می دانیم که کودکان تا چه حد می توانند به هم ریختگی در خانه و ماشین ایجاد کنند بدون آنکه خود متوجه آن شوند؛ بنابراین سعی کنید با استفاده از یک سبد آویز حمام همه مواد غذایی و نوشیدنی ها را مرتب نگه دارید. این کار به صرفه جویی در زمان تمیز کردن و جارو کردن ماشین شما کمک می کند.

۴/ این لباس زیبای گردگیری به کودک اجازه می دهد تا همزمان در اطراف خانه سینه خیر حرکت کند و زمین را تمیز کند. این لباس گردگیری بسیار زیبا بوده و زمانی معنا می باید که شما به این فکر کنید که کودک شما مدت زمان قابل توجهی را روی زمین سینه خیز حرکت می کند. این لباس در زمان صرف شده برای تمیز کردن کف زمین صرفه جویی می کند زیرا شما در دوران حرکت سینه خیز کودک تان دوست دارید که کف زمین تمیز باشد.

۵/ هیولاهای بد و بزرگ را با این فرمول اسرار آمیز دور کنید. برچسب تصویر هیولاهای گوناگون را به یک بطری پر از آب اضافه کنید تا یک اسپری هیولا درست کنید. هنگامی که کودک شما در شب می ترسد، می توانید توسط این اسپری از شر آنها خلاصی یابید. یک ایده ی بکر!

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “چند ترفند فرزند پروری برای زندگی آسان تر”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار