چرا گوش ورم می کند و درمان آن چگونه است؟!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 18
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 9666
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 80436
  • بازدید این ماه : 238435
  • بازدید کل : 6043325
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

گوش

چرا گوش ورم می کند و درمان آن چگونه است؟!

یکی از اعضای مهم بدن انسان گـوش می باشد. عضوی بسیار حساس که یکی از حس های بدن را تشکیل می شود. همانطور که می دانید می بایست بهداشت گـوش را رعایت کنیم. پرده گـوش یکی از حساس ترین اجزای گـوش بوده است که مسلما حفظ آن بسیار مهم است. یکی از بیماری هایی که می تواند گـوش را درگیر کند، ورم گـوش است. ما در این نوشته می خواهیم در خصوص این بیماری توضیحاتی ارائه دهیم.

ورم گوش نشانهٔ چیست؟

ممکن است فکر کنید فقط کشتی‌گیرها و مشت‌زن‌ها دچار گـوش گل کلمی می‌شوند. در حالی که هر ضربه‌ای ناگهانی و شدید به‌سر می‌تواند باعث آن شود، مگر اینکه آن را فوراً درمان کنید. لختهٔ خونی در غضروف گـوش تشکیل می‌شود که اگر برداشته نشود، نسجی جوشگاهی شروع به تشکیل کرده و گوش را ضخیم می‌کند. علاوه بر ضربه، چیزهای دیگری هم گوش را متورم می‌کنند. سوراخ کردن گوش ممکن است به عفونی شدن و تورم آن بینجامد. و احتمال تورم در اثر آلرژی به گوشوارهٔ فلزی، مخصوصاً نیکل و کرم، نیز وجود دارد.

جوش‌های عفونی نزدیک مجرای گـوش هم می‌توانند باعث تورم گوش شوند. سرانجام، گـوش درد شناگران که باعث درد و ترشح از آن می‌شود، گاهی به تورم گـوش منجر می‌شود که ممکن است مجرای گوش را ببندد.

درمان ورم گـوش

چون ضربه به سر که باعث خونریزی و ورم گـوش شود ممکن است آسیب دائمی ایجاد کند، فوراً باید به پزشک مراجعه کرد. اگر لختهٔ خون تشکیل شده باشد، باید آن را برداشت، چون غضروف را تخریب می‌کند. اگر به علت دیگری گوش متورم شده باشد، موارد زیر را به کار ببندید.

آن را بشوئید. اگر گـوش در اثر عفونت متورم شده است، سه قاشق غذاخوری نمک اپسوم (سولفات منیزیم) را در یک لیتر آب گرم حل کنید. حولهٔ تمیزی را در آن خیسانده و روی گوش بگذارید تا وقتی حوله سرد شود. این کار را روزی چهار بار انجام دهید.

گوشواره‌هایتان را عوض کنید. اگر واکنش آلرژیائی به گوشواره نشان دادید، آنها را با گوشواره‌های طلا یا نقره عوض کنید. مراقب گوش‌هایتان باشید. اگر کشتی‌گیر یا مشت‌زن تاره کاری هستید، خیلی مراقب گوش‌هایتان باشید. پوشیدن کلاه‌های محافظ مخصوص در این ورزش‌ها از آسیب دیدن گوش جلوگیری می‌کند.

منبع : pezeshketo.com

  • تعداد بازدید : 785
  • زمان انتشار : ۰۱ فروردین ۱۳۹۴
persianteb


*