چرا آستانه تحمل مردم کم شده است؟

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 13
  • ورودی گوگل : 17
  • تعداد کل مطالب : 4561
  • بازدید امروز : 3280
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 15319
  • بازدید این ماه : 173318
  • بازدید کل : 5978208
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

آستانه تحمل

چرا آستانه تحمل مردم کم شده است؟

پرشین طب – روانشناسی | به گزارش پرشین طب؛ ممکن است با افرادی که بسیار زود عصبانی می شوند روبرو شده باشید ، چرا آستانه تحمل مردم کم شده است؟ علت کم شدن آستانه تحمل مردم چیست؟ ما می خواهیم در این نوشته در مورد کم شدن آستانه تحمل مردم و زود از کوره در رفتن صحبت کنیم. در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم تا انتهای نوشته با پرشین طب همراه باشید.

چرا آستانه تحمل مردم پایین آمده است؟

برای انجام هر موردی، قبل از هر چیز باید نگاه و بینش مان را تقویت کنیم. برای تقویت بینش باید واقع نگری را مورد توجه قرار داد و به هر پدیده به شیوه واقع‌گرایانه نگاه کرد. باید از آمارسازی دست برداشت، به خصوص در زمینه موضوعات اقتصادی، آمارسازی، بازی خطرناکی است که می تواند همه چیز را حتی تعهدات و پایبندی های فرد و جامعه را تحت الشعاع قرار دهد.

بستری برای افزایش جرم و جنایت

می دانید چرا پدیده های منفی اجتماعی مثل فحشاء، بیکاری، بی چیزی و … شرایطی را ایجاد می کند که در آن آستانه تحمل مردم کاهش می یابد و در نتیجه بستر برای جرم و جنایت فراهم می شود؟ تحقیقات اجتماعی نشان می دهد که بین کاهش آستانه تحمل و گسترش جرم و نزاع، رابطه قوی وجود دارد.

کاهش آستانه تحمل پس از مدتی پرخاشگری را در فرد شکل می دهد، این پرخاشگری ابتدا از مطمئن ترین پناهگاه فرد،یعنی خانواده شروع شده و سپس به دوستان، محله و جامعه کشیده می شود. وقتی هم به درون جامعه راه یافت،به دلیل تداخل انواع و اقسام پرخاشگری ها، انواع جدید و قدرتمندتری شکل گرفته و مورد بازخوانی جامعه قرار می گیرد و مجددا به نحوی شدیدتر و جدی تر به درون خانواده راه می یابد. در این صورت به شکل های جدید از قبیل اعتیاد، کتک کاری، قمه کشی و در نهایت قتل در می آید و این سیکل ادامه پیدا می کند تا جایی که دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند.

آستانه تحمل

آستانه تحمل

از عامل تا اولویت

آستانه تحمل،یک عامل است و حرکت در امتداد افزایش سطوح آن، یک اولویت است. اگر مایلیم پرخاشگری و خشونت کمتری داشته باشیم، افزایش سطح تحمل افراد به یک اصل تبدیل می شود. پایین بودن سطوح تحمل افراد و اجتماع همه چیز را مثل یک بادکنک نازک و پر از باد، آماده انفجار می کند. پایین بودن آستانه تحمل، توازن و تعادل را به هم زده و با خود ناهنجاری های اجتماعی را به ارمغان می آورد.

به طوری که هرچه بر تعداد افرادی که آستانه تحمل پایینی دارند، اضافه شود، در نتیجه تعداد پرخاشگران و مبتلایان به بیماری های آزاردهنده نیز افزایش پیدا می کند و به همین دلیل است که کاهش سطوح اعتماد و کاهش آستانه تحمل افراد از جمله شاخص های با اهمیت در مطالعات جرم شناسی و جامعه شناسی جنایی است، زیرا از این منظر برخورداری از چنین شرایطی از عوامل با اهمیت در رشد و گسترش بزه محسوب می شود.

ساکنان یک مجتمع مسکونی را در نظر بگیرید. افراد مختلف و متفاوتی در آن زندگی می کنند که در این میان یک نفر به عنوان فرد عصبی، متشنج و با آستانه تحمل پایین شناخته شده، در این مجتمع بزه ای رخ می دهد، اولین نگاه مظنونانه به سمت کسی است که به شر بودن و عصبی بودن شناخته شده است. اقدام و برنامه ریزی در راستای افزایش سطح تحمل فردی و اجتماعی، بسیار اهمیت دارد. افزایش آستانه تحمل، یعنی کاهش دغدغه های ویرانگر.

منبع : seemorgh

  • تعداد بازدید : 299
  • زمان انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
persianteb


*