پیش بسوی نوین ترین جراحی ها !

مجموعه: اخبار, اخبار پزشکی تعداد بازدید: 374
پیش بسوی نوین ترین جراحی ها !

پیش بسوی نوین ترین جراحی ها !

در علم پزشکی و در عصر جدید مشاهده می شود که پزشکان و متخصصان این عرصه تلاش های زیادی انجام می دهند تا بتوانند روشهای جدید و راحت تری برای کلیه اعمال پزشکی کشف کنند و روز به روز با کشف های متعدد خود گامی موثر در این علم بر می دارند . به تازگی این دانشمندان با کوشش و فراوان زیادی روش های جدیدی را در جهت جراحی های مختلف بدن اختراع نموده اند که از آن می توان بعنوان جایگزینی از روش های درمانی قبلی استفاده کرد . این روش ها را در ادامه مرور خواهیم کرد . . .

در بعضی موارد شیوه درمان بیماری‌های به شکلی تغییر کرده است و با پیشرفت علم در حوزه پزشکی بیماریها به شیوه‌ای متفاوت درمان می‌شوند.

۱ ) درمانگاههای مخصوص سرطان: جراحی‌های سیستماتیک مانند ماساژ هیپوترمی می‌تواند بدون عوارض جانبی سرطان مغز،سرطان ریه، سرطان روده بزرگ، سرطان پانکراس و … را با موفقیت درمان کند.

۲ ) جراحی کاهش وزن: دستگاههای us با برقراری ارتباط با معده می‌توانند باعث کاهش وزن و از دست دادن وزن اضافی شوند. تعدادی از متخصصان گوارش مکزیکی در مونتری مریدا و پورتو با تسلط بر این شیوه توانسته‌اند چاقی را به شیوه‌ای جدید در تمام کشورهای دنیا درمان کنند.

۳ ) برگشت و جراحی ستون فقرات: کمری پویا راهکاری نسبتا جدید برای درمان کمر درد است که نشان دهنده یک پیشرفت هیجان انگیز در تاریخ ۱۰۰ ساله عمل جراحی ستون فقرات است.

۴ ) جراحی تعویض مفاصل ران: برخی از بهترین جراحان ارتوپدی جهان در خارج از ایالات متحده بیمارستان آنجلس با جراحی‌های پیشرفته لگن و به شیوه‌ای حرفه‌ای توانسته‌اند مفاصل را جایگزین یکدیگر کنند.

۵ ) جراحیهای بنیادی سلول درمانی: بسیاری از کارشناسان سلولهای بنیادی بزرگسالان در موسسه پزشکی احیا در بیمارستان تی جوانا توانستند با کمک سلولهای بنیادی بیماری پارکینسون، اوتیسم، سرطان و آلزایمر را به شیوه‌ای نوین جراحی کند.

منبع : hidoctor.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیش بسوی نوین ترین جراحی ها !”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار