پیام های جنسیت محور

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 38
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 7755
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 19794
  • بازدید این ماه : 177793
  • بازدید کل : 5982683
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

پیام های جنسیت محور

تاکنون متوجه آن مدل از اسباب بازی ها ، فیلم ها ، تبلیغات و آگهی های مجلات که حول و حوش مسائل روزانه دخترتان است ، شده اید؟ چه ارزش هایی به دختران ما آموخته خواهد شد؟جامعه به ما آموخته که دختران و زنان نیاز دارند و می خواهند که زیبا باشند. از روز اولی که با کلمه ها آشنا می شوند، داستان هایی را درباره پرنسس هایی می خوانند که به خاطر زیبایی شان تحسین شده اند. آنها به خاطر زیبایی، آرامش، رضایت، شرم و احساسات‌تان تحسین شده اند ؛ پیغامی قدرتمند که می تواند مانع بروز توانایی های دختر کوچک شما برای تبدیل شدن به زنی با اعتماد به نفس باشد.

پژوهش های اخیر نشان داده اند که رسانه ها مسوول بمباران دختران کوچک توسط تصاویر و الگوهای نامناسب هستند و در بسیاری موارد به وسیله افراد معروف اما سطحی با آرایش های بسیار و بدن های ساختگی این کار را انجام می دهند. وقتی دختر کوچک شما کمی بزرگ تر شد زمانی را صرف تماشای آگهی ها و برنامه های تلویزیونی می کند. دخترتان را تشویق کنید تا به صورت نقادانه اطلاعات و تصاویری را که تماشا می کند بررسی کند. به او کمک کنید تا در رسانه های دیداری اشکال تغییر شکل یافته ، تحریف شده یا دستکاری شده را تشخیص داده و اعتنایی به آنها نکند ، برایش توضیح دهید که این تصاویر واقعی نیستند و پر از افکت های خاص هستند که توسط رایانه ها اعمال شده اند.

آگاهی و درک او را از جنسیت که مربوط به تمایز و تفکیک پذیری است بالا ببرید. بهترین راه برای این کار این است که از او بخواهید راه های متفاوتی را که مردان و زنان در فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی و تبلیغات و آگهی ها و کتاب ها به تصویر کشیده می شوند ، مدنظر قرار دهند. تفاوت ها کدامند؟ آیا واقعی هستند؟ دختران در سراسر جهان فشار عظیمی را در مواجهه با توقعات غیر واقعی اجتماعی از دختر بودن ، متحمل می شوند. ما به عنوان والدین وظیفه و حق داریم تا هر آنچه می دانیم را انجام دهیم تا این پیام های جدید را خنثی کنیم و احساسی را در دخترمان به وجود بیاوریم که هم از نظر درونی و هم بیرونی احساس زیبایی کند به این دلیل که آنها نوع شگفت انگیز بشریت ، باهوش ، خلاق ، با استعداد ، قوی ، سخت کوش ، بامزه ، با انرژی و دارای بسیاری خصوصیت های خوب دیگر هستند.

  • تعداد بازدید : 834
  • زمان انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
persianteb


*