پیاز عسلی مناسب سرفه نیمه خشک!

مجموعه: اختصاصی سایت, تغذیه و بیماری ها, مواد غذایی تعداد بازدید: 394
پیاز عسلی مناسب سرفه نیمه خشک!

پیاز عسلی مناسب سرفه نیمه خشک!

افرادی که احساس می کنند در انتهای گلوی شان خلط وجود دارد ولی بیرون نمی آید و قابل بلع نیست، باید از درمان هایی کمک بگیرند که خلط آور هستند. ترکیب پیاز و عسل می تواند برای درمان این نوع سرفه موثر باشد. داخل یک پیاز را خالی کنید و درون آن عسل بریزید، سپس این پیاز را در داخل قابلمه ای که کف آن نمک ریخته شده است بگذارید و در قابلمه را ببندید تا با حرارت کم بپزد.

بعد از اینکه پیاز پخت فرد مبتلا به سرفه نیمه خشک باید پیاز را بخورد، بعد از خوردن این پیاز عسلی تمامی خلط ها بیرون می آیند و سرفه های شدید خوب می شوند، این دستور در درمان برونشیت هم می تواند موثر باشد. یکی دیگر از کارهایی که برای درمان سرفه نیمه خشک می توان انجام داد استفاده از انار و عسل است. انارهای خاصی در بازار وجود دارند که رنگ سیاه دارند و برای درمان سرفه بسیار مفید هستند. قسمت بالایی یک انار سیاه را خالی و داخل آن را با عسل پر کنید و بگذارید عسل کاملا به داخل انار برود.

مجددا این کار را انجام بدهید تا انار از عسل اشباع شود بعد از اینکه انار کاملا از عسل اشباع شد باید انار را روی یک شعله پخش کن قرار داد تا با حرارت غیر مستقیم حالت پخته پیدا کند، بعد از آن، آب انار را که حاوی عسل است بگیرید و هر ۴ ساعت یک بار یک قاشق غذاخوری از این آب انار عسلی بنوشید.

افرادی که سرفه خیلی سختی دارند و این سرفه ها امان شان را بریده است می توانند از این روش برای درمان کمک بگیرند. ترکیب انار و عسل یکی از قوی ترین درمان هاست.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیاز عسلی مناسب سرفه نیمه خشک!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار