پرپشت کردن مژه چشم با این روش ها

مجموعه: آراستگی, آرایش صورت تعداد بازدید: 931
پرپشت کردن مژه چشم با این روش ها

پرپشت کردن مژه چشم با این روش ها

پرشین طب – آرایش صورت | به گزارش پرشین طب؛ پرپشت کردن مژه چشم با چند روش خانگی ممکن است ، شما اگر مژه پرپشت دوست دارید می توانید با رعایت نکات گفته شده در زیر به راحتی مژه های خود را پرپشت کنید ، در صورت تمایل پیشنهاد می کنیم تا انتهای موضوع پرپشت کردن مژه چشم همراه سایت باشید.

پرپشت کردن مژه چشم با این روش ها

پرشدن مژه‌ها یعنی چند برابر شدن زیبایی چشم‎ها، پس استفاده از روشی مطمئن و اصولی برای این منظور اهمیت دارد. استفاده از روش‎های ثابت شده در طب سنتی و طب مدرن در بخش زیبایی و درمان بهترین توصیه برای افرادی است که در انتخاب روش‌های درمانی حساسیت به خرج می‌دهند. تقریبا نیمی از خانم‌ها در جست وجوی راه‎حلی برای پرشدن مژه هایشان هستند، راه حلی بدون عارضه و تضمینی که نسخه‌های طبیعی این بخش می‌تواند جزئی از آن‌ها باشد. برای این منظور و رسیدن به این هدف فقط کافی است به مدت ۲ تا ۳ هفته از یکی از این روش‌ها استفاده کنید تا در طول، حجم و رنگ مژه‌ها تغییر ایجاد شود.

ترکیب روغن بادام و روغن‌های گیاهی برای پرشدن مژه‌ها

روغن بادام، زیتون و نارگیل را با هم مخلوط کنید و با استفاده از برس ریمل تمیز به مژه ها بمالید. از ریشه شروع کنید، به مدت پنج ثانیه نگه دارید. این کار را چهار تا پنج بار قبل از خواب تکرار کنید.

پرپشت کردن مژه چشم

پرپشت کردن مژه چشم

پرپشت کردن مژه ها با وازلین

وازلین را به آرامی به مدت دو تا سه دقیقه به مژه ها بمالید. رطوبت وازلین باعث می شود پوسته های روی پلک ها کم شود. وازلین باعث بهبود جریان خون و در نتیجه رشد مژه ها  می شود.

بیشتر بخوانید : نکات جالب در مورد برداشتن ابرو در منزل

پرپشت کردن مژه ها با کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا

ترکیب کپسول ویتامین E و آلوئه ورا یکی دیگر از نسخه هایی است که برای پرپشت شدن مژه ها تجویز می شود. کپسول ویتامین E و ژل آلوئه ورا را خوب با هم مخلوط کنید و با گوش پاک کن به مژه ها بمالید. ویتامین E به رشد و پر حجم شدن مژه ها کمک می کند. آلوئه ورا نیز باعث تغذیه مژه ها می شود.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پرپشت کردن مژه چشم با این روش ها”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار