همه چیز در مورد آروماتراپی ؛ رایحه های معجزه گر / بخش اول

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 4
  • ورودی گوگل : 12
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 10732
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 88386
  • بازدید این ماه : 347630
  • بازدید کل : 5681708
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

رایحه های معجزه گر

همه چیز در مورد آروماتراپی ؛ رایحه های معجزه گر

رایحه ها خیلی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنیم در زندگی ما تاثیر گذار هستند. هر بویی به خصوص اگر آشنا باشد مجموعه ای از اطلاعات را به همراه دارد و می تواند ما را به زمانی دیگر و خاطره ای دیگر پرتاب کند. رایحه های مختلف می توانند روی سلامت جسمی و روحی ما هم تاثیر گذار باشند. آروماتراپی یا رایحه درمانی روشی است که سعی می کند رایحه گیاهان ، گل ها و حتی دانه های مختلف را برای بهبود سلامتی انسان ها به کار ببرد و در بسیاری از موارد هم موفق عمل کرده است. این روش به عنوان یک روش مکمل در کنار مصرف داروها و درمان های کلاسیک عمل می کند و نتایج مثبت زیادی به همراه دارد.

اصلا چی هست؟

آروما به معنی رایحه است و تراپی به معنی درمان. پس آروماتراپی همان رایحه درمانی است ، یعنی افراد متخصص این کار ، روغن های معطری را که از گیاهان به دست آورده اند برای درمان مراجعه کنندگان شان به کار می گیرند. با اینکه اسم رایحه درمانی بر می آید که درمان با استشمام بوهای خوش اتفاق بیفتد، اما تنها راه بهبود در این روش استشمام رایحه ها نیست.

گاهی وقت ها و با توجه به تشخیص آروماتراپیست ، رایحه درمانی به صورت ماساژ سطح بدن با روغن های خوشبو اتفاق می افتد. در معدود مواردی ممکن است برای فرد بیمار ، خوردن تجویز شود.

این روغن ها به چه دردی می خورند؟

روغن هایی که در رایحه درمانی به کار می روند، عصاره برگ ها ، دانه ها ، گل ها یا حتی شکوفه های گیاهان مختلف هستند. هر کدام از روغن های رایحه درمانی ، ترکیبات خاص خودشان را دارند و برای موارد خاص خودشان مصرف می شوند. بعضی از این روغن ها به مصرف درمان های فیزیکی می رسند ، اما بعضی دیگر برای درمان مشکلات و ناراحتی های روحی استفاده می شود.

از کجا آمده و آمدنش به چه بود؟!

جالب است بدانید بیشتر حوزه های طب مکمل قدمت زیادی دارند. آروماتراپی تاریخچه ای دارد که به ۶۰۰۰ سال پیش بر می گردد! مصریان باستان ، چینی ها ، هندی ها، رومی ها و یونانی ها از این روش استفاده می کردند و روغن های معطر را در ساخت لوازم آرایشی، عطر و داروها به کار می گرفتند. از آروماتراپی همچنین در تامین بهداشت و در مراسم مذهبی هم استفاده می شده است.

چطوری کار می کند؟

هنوز به صورت دقیق مشخص نشده که هنگام رایحه درمانی برای افراد دچار عارضه چه اتفاقی می افتد که بهبود پیدا می کنند ، اما بعضی از محققان اعتقاد دارند نحوه عملکرد آروماتراپی احتمالا با نحوه کارکرد حس بویایی انسان گره خورده است. وقتی گیرنده های بویایی بینی رایحه ای را استشمام می کنند، با بخش هایی از مغز ارتباط برقرار می کنند. این بخش ها در قسمت هیپوکامپوس و آمیگدالا قرار دارند و به عنوان بخش های ذخیره خاطرات و احساسات در نظر گرفته می شوند. بر اساس گفته این دسته از محققان وقتی مولکول های روغن معطر به بینی شما می رسند، بخش های مذکور فعال می شوند و به ایجاد تاثیرات فیزیکی و روانی منجر خواهند شد.

همه چیز در مورد آروماتراپی ؛ رایحه های معجزه گر / بخش دوم

منبع : مجله تندرستی

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 664
  • زمان انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
persianteb


*