همسرم با فرد غریبه پیامک بازی می کند!

مجموعه: زناشویی, نامزدی ، عقد و بعد از ازدواج تعداد بازدید: 385
همسرم با فرد غریبه پیامک بازی می کند!

همسرم با فرد غریبه پیامک بازی می کند!

گاهی بی توجهی به همسر باعث مشکلات این چنینی می شود. ازدواج برای رفع برخی نیازها ممکن است انجام شود، یکی از این نیازها، نیاز عاطفی می باشد که اگر در راستای درست برطرف نشد ممکن است باعث مشکلاتی شود. در این مبحث نکاتی درباره زندگی زناشویی برای شما بیان می کنیم که در زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود. گام های بازسازی روابط با همسر خود را به شما آموزش می دهیم. با ما تا انتها همراه باشید.

مهم و تاثیرگذار بودن همراهی عاطفی با همسر

در پیامک تان گفته اید که احساس کردید همسرتان عصبانی و بی اعتنا است و سپس آن را به کارش مربوط دانسته اید. شاید شما تحت تاثیر برخی مطالب درباره تفاوت زنان و مردان قرار گرفتید و تلاش کردید شوهرتان را در مواقع عصبانیت در غار تنهایی خودش رها کنید. توجه داشته باشید که اگر این گونه باشد، این اصلی ترین اشتباه شما بوده است. درست است که مردان در هنگام بروز چالش و استرس به تنهایی نیاز دارند تا به ساماندهی افکار خود بپردازند اما این هم در مدت زمان خاصی صورت می گیرد و پس از آن این مهر و عاطفه زن است که می تواند به او در بازیابی قوای درونی اش کمک کند. پس در نظر داشته باشید که هر گاه همسر خود را در وضعیتی دیدید که عصبانی است به او اطمینان خاطر بدهید که به توانایی اش در حل مشکلات ایمان دارید و این مسئله را به او خاطرنشان کنید که هر لحظه آماده شنیدن حرف های او هستید. هر مردی با داشتن چنین حمایت عاطفی قوی می تواند در برابر چالش ها، اعتماد به نفس بیشتری از خود نشان دهد و در روابط زناشویی خود موفق تر عمل کند.

نکته ای مهم درباره پیامک احساسی در گوشی همسرتان

نگرانی دوم شما، دیدن یک پیامک احساساتی از یک خانم در گوشی همسرتان بود. در ابتدا باید عرض کنم قبل از هر اقدامی از صحت این که همسر شما مخاطب این پیامک بوده مطمئن شوید و خیلی سریع و یک طرفه به قاضی نروید. با فرض درست بودن ذهنیت شما درباره همسرتان، باید بگویم احساساتی بودن محتوای این پیامک می تواند گویای یک نکته مهم باشد به این معنی که جای خالی عواطف در رابطه شما و همسرتان احساس می شود. چاره این است که به دنبال بازسازی روابط عاطفی خود با همسرتان باشید. تلاش هایی که تاکنون داشته اید، کافی نبوده و باید بیشتر به همسرتان توجه کنید.

۳ گام برای بازسازی روابط احساسی تان

به شما توصیه می شود برای بازسازی روابط احساسی با همسرتان در اولین اقدام، زبان عشق همسر خود را شناسایی کنید یعنی بفهمید او در چه زمان هایی و به چه نوع عواطفی احتیاج دارد. در گام دوم ببینید چه تلاش هایی تاکنون انجام داده اید که در این فرآیند موفق عمل نکرده اید به عبارت دیگر اشتباهات خود را شناسایی کنید. سومین گام این است که در یک محیط به دور از سهم خواهی و مقصریابی با همسر خود گفت وگو کنید تا فرآیند بازسازی عاطفی را با کمک هم انجام دهید.

منبع : khorasannews

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “همسرم با فرد غریبه پیامک بازی می کند!”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار