همدیگر را ببوسید تا عضلات صورت‌تان سفت شود!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 48
  • تعداد کل مطالب : 4604
  • بازدید امروز : 10765
  • بازدید دیروز : 11291
  • بازدید این هفته : 79852
  • بازدید این ماه : 293760
  • بازدید کل : 6576050
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

ببوسید

همدیگر را ببوسید تا عضلات صورت‌تان سفت شود!

بوسیدن بعنوان یک رابطه صمیمانه میان دو هم جنس یا غیر همجنس برای رابطه دوستانه انجام می شود. ما در ایران در روز هایی که به هر دلیلی عید محسوب می شود یکدیگر را می بوسیم. روز های عید را نیز که از پیش گذرانده ایم هم به همین منوال طی شده است. بوسه های عاشق و معشوق نیز یکی دیگر از انواع بوسیدن است. حال اگر به شما بگوییم که بوسیدن علاوه بر نزدیک کردن روابط، بر عضلات صورت نیز تاثیر می گذارد چه واکنشی نشان می دهید؟! می خواهیم در این پست درباره تاثیرات بوسیدن صحبت کنیم:

۱- بوسیدن، ایمنی شما را بالا می‌برد

تحقیقات اخیری که در نشریه‌ی فرضیه پزشکی ‌منتشر شد نشان که بوسیدن باعث افزایش سیستم ایمنی زن در برابر سیتومگالوویروس یا ویروس یاخت‌آماس می‌شود، این ویروس از طریق تماس دهان به دهان منتقل شده و اگر مادر باردار باشد می‌تواند در طی دوران بارداری باعث کوری بچه شود. این ویروس تقریبا در بزرگسالان چندان مضر نیست.

۲- بوسیدن باعث می‌شود بهترین همتای خود را انتخاب کنید

دکتر هلن فیشر که انسان‌شناس است بوسیدن را «ابزار سنجش جفت» تعبیر می‌کند. بیشتر بافت‌های حسی اطراف لب‌ها، گونه‌ها، زبان و بینی حین این عمل به کار گرفته می‌شوند. از بین ۱۲ اعصاب مغزی، پنج تا از آنها اطلاعات مربوطه را از اطراف دهان دریافت می‌دارند. تحقیقات نشان داده که بوسیدن یکی از راه‌های بیولوژیکی تعیین طبیعی این مسئله است که بفهمید چه کسی بیشترین سازگاری را با شما دارد.

۳- بوسیدن، کالری‌ها را می‌سوزاند

با توجه به گزارش‌های مختلف، بوسیدن حدود ۲ تا ۶ کالری در دقیقه می‌سوزاند.

۴- بوسیدن، عضله‌های صورت را سفت نگه می‌دارد

محققان می‌گویند که حین بوسیدن ۳۰ ماهیچه در این کار فعال بوده و در آغوش گرفتن و بوسیدن باعث می‌شود گونه‌هایتان سفت بماند.

۵- بوسیدن، به طور طبیعی به شما آرامش می‌دهد

محققان می‌گویند که بوسیدن باعث تولید اوکسیتوسین‌، یک ماده‌ی شیمیایی طبیعی بدن می‌شود و از طرفی میزان اندورفین- ماده‌ی شیمیایی‌ای که باعث سرخوشی بدن می‌شود- را افزایش می‌دهد.

منبع : alodoctor.ir

  • تعداد بازدید : 672
  • زمان انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
persianteb


*