نگاه زنانه و نگاه مردانه به خیانت چگونه است؟!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4566
  • بازدید امروز : 5416
  • بازدید دیروز : 10075
  • بازدید این هفته : 58483
  • بازدید این ماه : 216482
  • بازدید کل : 6021372
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

نگاه زنانه و نگاه مردانه به خیانت چگونه است؟!

مهم نیست که اسمش را خیانت بگذارید یا بی مهری، بی وفایی، عهد شکنی و … چون در نهایت بنیان خانواده است که با چنین رفتاری سست می شود و در بعضی موارد چنان آسیب می بیند که جا برای هیچ ترمیم باقی نمی گذارد. خیانت ، قاتل زندگی است و متاسفانه به نظر می رسد که این روزها آمار این ناهنجاری در حال گسترش است. می خواهیم در این مبحث واکشن زنان و مردان را نسبت به خیانت برای شما بازگو کنیم.

واکنش مردان در برابر خیانت همسران

وقتی مردی متوجه خیانت همسرش می شود معمولا سه روش را برای برخورد با این مشکل در زندگی زناشویی اش به کار می گیرد. اولین راهکار مردانه در این مقوله ترک زندگی و طلاق است که شایع هم هست اما گاهی مردها تصمیم می گیرند که به هر شکل ممکن از همسرشان انتقام بگیرند و یکی از روش های انتقام گیری مردانه، گشتن به دنبال معشوق برای خود و مقابله با مثل کردن با همسر خیانت پیشه است.

در مقابل کمتر تصمیم بگیرد خیانت همسرش را بپذیرد، با آن کنار بیاید ، او را ببخشد و به زندگی معمول خود بازگردد. حتی گاهی اوقات مردها ترجیح می دهند که اصلا راجع به خیانت طرف مقابل حرف نزنند.

واکنش زنان در برابر خیانت همسران

خانم ها به محض مواجه با خیانت همسران، خودشان را در موقعیتی ناامن می بینند و نه فقط نسبت به همسر، بلکه نسبت به خودشان هم دچار تردید می شوند، عزت نفس شان پایین می آید و به سرعت به سراغ افکار پریشان و ناامیدانه می رود. خانم ها می خواهند درباره بی وفایی همسرشان حرف بزنند و او را با عهد شکنی که انجام داده مواجه کنند. البته تلاش برای بهبود رابطه و حتی بخشیدن همسر هم در میان خانم ها شایع تر است.

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

  • تعداد بازدید : 679
  • زمان انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*