نوشیدنی های مناسب برای کودکان

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 27
  • تعداد کل مطالب : 4527
  • بازدید امروز : 21160
  • بازدید دیروز : 8206
  • بازدید این هفته : 29366
  • بازدید این ماه : 288610
  • بازدید کل : 5622688
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

نوشیدنی های مناسب

نوشیدنی های مناسب برای کودکان

پرشین طب – سلامت کودکان | به گزارش پرشین طب؛ می خواهیم در این نوشته در مورد نوشیدنی های مناسب برای کودکان مطالبی را برای شما عزیزان قرار دهیم ، انتخاب نوشیدنی مناسب می تواند برای کودکان در ایجاد عادت غذایی مناسب بسیار مفید باشد ، در این نوشته به شما خواهیم گفت تا از نقش تغذیه در رشد صحیح کودکان خود آگاه شوید.

نوشیدنی های مناسب برای کودکان

نوشیدنی اصلی آب است و آب فراوان موجود در بدن ما، دلیلی است كه تحت هر شرایطی نیاز به نوشیدن داریم.

اما اكثر ما نوشیدنی‌ها را برای هیدراسیون بیشتر می‌نوشیم؛ مزه را دوست داریم یا فرح‌بخشی را می‌خواهیم یا فكر می‌كنیم آنها برای سلامت‌مان مفیداند.

قبلا برای نوشیدن چیزی اینقدر انتخاب نداشتیم: محصولات جدید دائما به وجود می‌آیند، از نوشابه‌های گازدار تا نوشیدنی‌های میوه‌ای، آب‌های طعمدار و بستنی مایع.

مجموعه‌ای از انتخاب‌ها كه می‌توانند برای والدین گیج‌كننده باشد.

بسیاری از این محصولات با برچسب‌های رنگی و نام‌های خوشایند بویژه با هدف‌گیری كودكان به بازار می‌آیند، اما آیا این نوشیدنی‌ها برای كودكان مناسبند؟

ایجاد انتخاب‌های بهتر برای آنچه كودكان می‌نوشند به مهمی انتخاب غذاهای مناسب (سالم) است.

نوشیدنی‌ها همه یكسان نیستند و برخی سالم‌تر از سایرین هستند و نوشیدنی فقط آنچه كودكان می‌نوشند نیست، اما چه مقدار: امروزه مقدار رو به رشد سهم نوشیدنی‌ها مشكل بزرگی در تغذیه كودكان است، مساله‌ای كه درحد لازم به آن توجه نشده است.

نوشیدنی های مناسب

نوشیدنی های مناسب

نکته مهم: نوشیدنیها نیز غذا هستند 

به جز آب و نوشیدنی‌های رژیمی، تقریبا هر چیزی كه كودكان می‌نوشند حاوی كالری است و بنابراین می‌تواند یك غذا در نظر گرفته شود كه جزئی از رژیم غذایی‌شان است.

اما ما اغلب نوشیدنی‌هایی را كه می‌نوشیم به عنوان چیزی اضافه در نظر می‌گیریم.

اكثر ما كاملا از تمام كالری‌هایی كه به عنوان مایعات می‌نوشیم آگاه نیستیم، و برای نوشیدنی استانداردهای تغذیه متفاوتی را نسبت به آنچه برای غذاهای جامد انجام می‌دهیم به‌كار می‌بریم.

این بی‌توجهی، دو مشكل مهم ایجاد می‌كند كه سلامت بچه‌ها را تهدید می‌كنند.

اول، والدین از مقدار كالری پنهان در نوشیدنی‌هایی كه كودكان‌شان می‌نوشند، كاملا ناآگاهند. و اندازه سهم‌های در حال رشد نوشیدنی‌ها در مغازه‌ها و رستوران‌ها نیز كمكی نمی‌كنند.

یك بطری ۵۰۰سی سی آبمیوه، نوشابه گازدار یا یك نوشیدنی میوه‌ای شیرین‌شده می‌تواند ۲۰۰ تا ۳۰۰ كالری داشته باشد، حدود همان مقدار كه نان شیرینی شكری، یك ساندویچ كوچك كره بادام زمینی یا یك تكه آب‌نبات دارند.

اما بسیاری از والدین وقتی كودكان‌شان یك لیوان بزرگ نوشابه گازدار یا لیموناد را در یك رستوران سر می‌كشند، و یك لیوان نیز مجانی می‌گیرند، به این رفتار توجه نمی‌كنند.

در عوض، كودكان اجازه دارند این نوشیدنی‌ها را به عنوان آب بنوشند و نه به عنوان غذاهای مایع.

در حال حاضر بچه‌ها و نوجوانان حدود ۱۰ درصد كالری روزانه‌شان را از آبمیوه یا نوشیدنی‌های غیر الكلی می‌گیرند.

به علاوه، چون والدین همیشه كالری نوشیدنی‌ها را به حساب نمی‌آورند، محدودیت‌هایی را كه در مورد غذاها اعمال می‌كنند برای نوشیدنی‌های ناسالم قرار نمی‌دهند.

یك قوطی ۳۶۰ سی سی، نوشابه گازدار می‌تواند با ۹-۷ قاشق چایخوری شكر برابر باشد.

بسیاری از والدین هرگز تصور نمی‌كنند كه به كودكان‌شان اجازه دهند این مقدار شكر را یكجا بخورند اما وقتی شكر به شكل مایع است توجه نمی‌كنند.

امروزه نه‌تنها كودكان كالری‌های بیشتر و بیشتری را از نوشیدنی‌ها می‌گیرند، بلكه سالم‌ترین‌ها را نیز انتخاب نمی‌كنند.

اطلاعات بررسی ملی نشان داده‌اند كه كودكان در ایالات متحده تا سن ۵ سالگی، نوشیدنی‌های میوه‌ای شیرین شده و نوشیدنی‌های كربناته غیرالكلی بیشتری را نسبت به آبمیوه ۱۰۰ درصد مصرف می‌كنند.

تا سن ۱۳ سالگی مصرف‌شان از نوشیدنی‌های میوه‌ای شیرین‌شده و نوشیدنی‌های گازدار بیشتر از آبمیوه و شیر است.

چگونگی مصرف نوشیدنی‌ها در تغذیه كودكان، یك نقطه كور عمده برای بسیاری از والدین است در حالی كه آنها می‌توانند عادات خوب غذا خوردن را برای بچه‌های خود ترغیب كنند.

از آنجایی كه كالری موجود در نوشیدنی‌ها، به همان مهمی كالری‌های حاصل از غذاهای جامد هستند، والدین بایستی در آنچه كودكان‌شان می‌نوشند همانند آنچه آنها می‌خورند دقت داشته باشند.

هنگامی كه به غذاهایی كه كودك‌تان می‌خورد فكر می‌كنید و تصور می‌كنید كه چگونه آنها با یك رژیم متعادل مانند آنچه توسط هرم غذایی بیان شده متناسب هستند، نوشیدنی را نیز درنظر بگیرید.

این كار می‌تواند شما را متعجب كند كه چگونه نوشیدنی‌ها می‌توانند تعادل یك رژیم غذایی سالم را به گونه‌ای دیگر تغییر دهند یا نامتعادل كنند.

منبع : zendegionline

  • تعداد بازدید : 60
  • زمان انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۶
persianteb


*