نوشیدنی دارچینی را برای رفع گلودرد استفاده کنید

مجموعه: دارو, داروهای گیاهی تعداد بازدید: 334
نوشیدنی دارچینی را برای رفع گلودرد استفاده کنید

نوشیدنی دارچینی را برای رفع گلودرد استفاده کنید

داروهای گیاهی همچنان بهترین پاسخ برای بیماری های مختلف هستند. یکی از بیماری هایی که با گیاهان دارویی به راحتی قابل درمان است گلودرد می باشد. چندی قبل مطلب جالبی در مورد گلودرد با عنوان گلودرد دارید؟ بستنی بخورید! منتشر کرده ایم. در این بخش نوشیدنی شفای بخشی برای شما درنظر گرفته ایم که می تواند به راحتی آن را تهیه کرده و از آن به عنوان ناجی سریع گلودرد در زمان های مختلف استفاده کنید.

دارچین حاوی خواص ضدباکتریایی و ضدویروسی است. ترکیب آن با عسل که یک ماده ی ضدعفونی کننده ی قوی و طبیعی است کمک زیادی به تسکین و درمان گلودرد می کند. دارچین یکی از آن ادویه های خوش عطر و البته بسیار مفید است که برای سلامتی فوق العاده است. این ادویه سرشار از «آلدئید سینامیک» است که به عنوان یک ترکیب ضدباکتری، ضدویروس و ضدانگل شناخته شده است. باید بدانید که دارچین کمک زیادی به تقویت سیستم ایمنی بدن می‌کند و بیماری های زیادی را از شما دور می سازد.این ادویه ی معطر باعث افزایش انرژی شده و خستگی و کسالت را از شما دور می‌کند.

علاوه بر این‌ها نوشیدنی دارچین تاثیر زیادی در درمان گلودرد دارد. این روزها که با آغاز فصل سرما، مشکل گلودرد گریبان خیلی ها را گرفته است توصیه می کنیم به سراغ این درمان موثر پیشنهادی مادربزرگ‌ها بروید. مصرف نوشیدنی دارچینی تهیه شده از دارچین و عسل یکی از طبیعی ترین روش های ممکن برای درمان گلودرد است.

خداحافظ گلودرد
دارچین حاوی خواص ضدباکتریایی و ضدویروسی است. ترکیب آن با عسل که یک ماده ی ضدعفونی کننده ی قوی و طبیعی است کمک زیادی به تسکین و درمان گلودرد می کند.

مواد لازم
شیر :  ۲۰۰ میلی لیتر
چوب دارچین :۱ عدد
عسل :  ۲ قاشق چایخوری

روش تهیه
شیر را داغ کنید و داخل یک لیوان بریزید. سپس دارچین را داخل آن بیاندازید و عسل را اضافه کنید. به همین راحتی یک نوشیدنی دارچینی معجزه گر خواهید داشت که گلویتان را تسکین می دهد.

توصیه می کنیم به محض احساس اولین علائم گلودرد یا آنفلوانزا و سرماخوردگی به سراغ این نوشیدنی مفید بروید. اگر مشکل تان بیش از یک هفته طول کشید و یا با تب زیاد همراه بود حتما به پزشک مراجعه کنید.

منبع : tebyan

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نوشیدنی دارچینی را برای رفع گلودرد استفاده کنید”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار