چگونه در دعواهای زناشویی حرف آخر را بزنید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4561
  • بازدید امروز : 2076
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 14115
  • بازدید این ماه : 172114
  • بازدید کل : 5977004
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

چگونه در دعواهای زناشویی حرف آخر را بزنید!

دعواهای زن و شوهری همیشه به معنی ازدواج ناموفق نیست. گاهی سکوت و انکار مشکلات زندگی مشترک بیشترین ضربه را به روابط زناشویی می زند. باید حرف بزنید البته این کار نیاز به مهارتی داد که باید یاد بگیرید. دعوا نمک زندگی باشد یا نباشد همه داخل این نمکدان دنبال راهی می گردند تا حرف شان را به کرسی بنشانند و به اصطلاح حرف آخر را بزنند.

به جای «تو» از «من» استفاده کنید

گاهی کلمه ها از افکار پیشی می گیرند؛ یعنی از کلمه هایی استفاده می کنیم که اعتقادی به آنها نداریم و فقط از روی عصبانیت به زبان می آوریم. بعضی زوج ها وقتی عصبانی هستند طرف مقابل را به باد ناسزا و انتقاد می گیرند و تحقیر می کنند. عصبانیت نیاز طبیعی بدن برای پاکسازی منظم احساسات سرکوب شده و ذخیره شده محسوب می شود. مهم کنترل خشم و عصبانیت است.

مذاکره ظریف را یاد بگیرید

اگر از اینکه همسرتان مدام می خواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند خسته شده اید، فقط یک راه برایتان می ماند؛ گقت و گو و مذاکره. فضا را طوری آماده کنید که حرف تان را قطع نکند. در این صورت شانس بیشتری دارید تا حرف هایتان شنیده شود.

این شاخه آن شاخه نپرید

حافظه بعضی زوج ها از رایانه هم قوی تر است و موقع دعوا جزئیات عجیبی را از گذشته فاش می کند که طرف مقابل حتی یادش نیست کی رخ داده اند. لطفا از این شاخه به آن شاخه نپرید. اگر از مساله ای ناراحت هستید، فقط درباره آن صحبت کنید و مشکلات چند ماه یا چند سال قبل را وارد بحث نکنید.

تهدید به ترک کردن نکنید

امان از «اگر رفتارت را عوض نکنی طلاقت می دهم» ، « مهرم حلال جانم آزاد» و …! «خانه بابام» را فراموش کنید. گاهی این جمله ها را مانند نقل و نبات به زبان می آوریم، بدون اینکه حتی به طور جدی درباره شان فکر کرده باشیم. زمانی مجاز به استفاده از این جمله هستید که قبلا تمام راه ها مانند گفت و گو، مشاوره و … را رافته اید و می خواهید از آن به عنوان تلنگری برای باز کردن چشم همسرتان استفاده کنید اما اگر سر هر مساله کوچکی تهدید به ترک رابطه بکنید نه تنها حرف آخر را نزده اید، بلکه حرف خود را بی اعتبار کرده اید.

حرف آخر به معنی بی انصاف بودن نیست 

یادتان باشد کسی که با او بحث می کنید نه دشمن است نه غریبه. بلکه شریک زندگی و پدر یا مادر فرزندانتان است. در هر دعوایی یادتان باشد زندگی تان را دوست دارید و خیر و صلاح همسرتان را می خواهید. درست است احتمالا حق با شماست و او اکنون در نقطه مقابل تان ایستاده اما فراموش نکنید که در هر جنگی چیزهایی به دست می آیند ولی چیزهای با ارزش دیگری نیز از دست می روند. یادتان باشد حرف آخر را زدن ارزش آن را ندارد که قلب همسرتان را بشکنید.

  • تعداد بازدید : 1,063
  • زمان انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*