نان ادویه دار کدو حلوایی و گردو

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 31
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 5686
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 28392
  • بازدید این ماه : 242300
  • بازدید کل : 6524590
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

نان ادویه دار کدو حلوایی و گردو

۱/ فر را با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی گراد از پیش گرم کنید . قالب ها را چرب کنید و کناری قرار دهید .

۲/ به آرامی آرد را در پیمانه های اندازه گیری بریزید . روی سطح آن را با کارد صاف کنید . آرد را با بیکینگ پودر ، جوش شیرین و نمک در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید . ( ادویه ها ( پودر پاپریکا ، پودر جوز ، دارچین ، نمک و پودر میخک ) را هم افزوده و خوب با یکدیگر مخلوط کنید .

۳/ در وسط مواد خشک یک سوراخ بزرگ ایجاد کنید . در کاسه ای دیگر شکر را با شیر و روغن مخلوط کنید . تخم مرغ ها را هم در این مواد بشکنید و پس از افزودن وانیل ، آنها را خوب با یکدیگر مخلوط کنید تا مخلوطی یکنواخت حاصل شود .

۴/ حالا مخلوط مایع ( شکر ، شیر ، تخم مرغ ) را به مخلوط آرد اضافه کنید . اما اینبار به اندازه آن را هم بزنید که مواد با هم مخلوط شوند و آرد گوله نمانَد .

۵/ خمیر را قالب هاییکه از قبل اماده کرده بودید ، بریزید . سطح آن را صاف کنید . و روی آنها گردوی خرد شده بریزید .

۶/ قالب ها را به مدت ۶۰ – ۴۰ دقیقه در فر قرار دهید تا نان پخته شود . زمانی پخت کامل است که اگر خلال دندانی را در وسط نان فرو بردیدو خارج کردید ، خلال دندان تمیز خارج شود ، زمان پخت می تواند متفاوت باشد .

۷/ وقتی از پخت کامل نان مطمئن شدید ، قالب ها را از فر بیرون بیاورید و به مدت ۱۰ دقیقه روی شبکه سیمی قرار دهید تا خنک شوند . سپس نان ها را از قالب خاج کنید و صبر کنید تا خنک شوند . هنگام سرو کردن ، نان ها را به دلخواه برش بزنید .

مواد لازم :

۱/۲ و ۳ پیمانه آرد – ۲ ق چ بیکینگ پودر – ۱ ق چ پودر پاپریکا – ۱ ق چ پودر دارچین – ۱ ق چ پودر جوزهندی – ۳/۴ قج نمک – ۱/۲ ق چ جوش شیرین – ۱/۲ ق چ پودر میخک – ۱/۳ و ۱ پیمانه شکر قهوه ای – ۳/۴ پیمانه شیر بدون چربی – ۱/۳ پیمانه روغن گیاهی – ۲ ق چ عصاره وانیل – ۲ عدد تخم مرغ بزرگ – ۱ عدد کدو حلوایی ( ۴۲۵ گرم ) – ۱/۳ پیمانه پردو خرد شده .

  • تعداد بازدید : 1,104
  • زمان انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*