می خواهید خنگ نشوید ، قند نخورید !

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 31
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 27630
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 105284
  • بازدید این ماه : 364528
  • بازدید کل : 5698606
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

می خواهید خنگ نشوید ، قند نخورید !

چیزی که غیرقابل انکار است این است که به سرعت به افراد چاق در جهان اضافه می شود ، و این امر به یک پدیده فراگیر تبدیل شده است . استفاده از انواع و اقسام خوراکی هایی که دارای قند هستند و شیرینی ها از عوامل مهم پدیه چاقی می باشد . این موارد نه تنها موجب افزایش چاقی می شود بلکه سبب بروز بیماری هایی همچون دیابت هم می شود . در این پست می خواهیم به مواردی بپردازیم که مسبب اصلی آن قند ها و شیرینجات هستند .

در گزارشی به چهار دلیل اصلی کنار گذاشتن قند از رژیم غذایی اشاره شده است:

قند زیاد انسان را خنگ می‌کند
غذاهایی که قند آن‌ها بالاست موجب ترشح هورمون‌هایی خاص می‌شود، این هورمون‌ها پیام گرسنگی به مغز ارسال می‌کنند. درواقع این پیام‌ها به‌نوعی مغز را فریب می‌دهند و شما را به فردی پرخور بدل می‌کنند.

قند موجب پیری زودرس می‌شود
قندها هنگامی‌که وارد خون می‌شوند به رادیکال‌های اکسیدکننده آزادی تبدیل می‌شوند که این رادیکال‌ها به سلول‌ها آسیب می‌رسانند و روند از بین رفتن آن‌ها را تسریع می‌کنند. درواقع فرد سریع‌تر ازآنچه باید پیر می‌شود، هم‌چنین این فرآیند شیمیایی احتمال بیماری‌های قلبی را افزایش می‌دهد.

قند موجب تیره شدن بافت‌های بدن می‌شود
بدن انسان هم مانند آهن دچار زنگ‌زدگی می‌شود، اما این زنگ‌زدگی در بافت‌های او اتفاق می‌افتد. زنگ‌زدگی یعنی قهوه‌ای شدن بافت و نسوج بدن که در اثر فرآیند شیمیایی به نام میلارد رخ می‌دهد. مصرف بیش از اندازه قند به معنای سرعت بخشیدن به چنین فرآیندی است.

قند زیاد کبد شما را چرب می‌کند
اگر شما حجم زیادی از شکر را در طول روز دریافت کنید، کبد شما بخشی از آن قند را به چربی تبدیل می‌کند. تجمع چربی‌ها در کبد منجر به بروز بیماری‌های مزمنی در این عضو حیاتی بدن می‌شود.

منبع : salamaneh

  • تعداد بازدید : 616
  • زمان انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۳
persianteb


*