معرفی یک رژیم از نوع مردانه

مجموعه: اختصاصی سایت, سلامت, سلامت جسمی تعداد بازدید: 285
معرفی یک رژیم از نوع مردانه

معرفی یک رژیم از نوع مردانه

گوجه فرنگی برای درخشان شدن پوست

در فصل زمستان پوست ممکن است حالتی خسته پیدا کند و درخشندگی اش را از دست بدهد. یکی از سبزی هایی که می تواند این حالت را از بین ببرد، ، گوجه فرنگی است که به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی، از آسیب سلولی پیشگیری می کند. در ضمن گوجه لیکوپن هم دارد که ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید است.

تخم کدو برای سلامت دستگاه تولید مثل

گنجاندن نصف استکان تخمه کدو در برنامه غذایی روزانه مردان ، تامین کننده نیمی از نیاز روزانه شان به روی خواهد بود. روی از املاح معدنی مهم به شمار می رود که برای عملکرد طبیعی سیستم تولید مثل و دستگاه تناسلی مردان ضروری است.

شکلات تلخ برای درمان اختلالات باروری

شکلات تلخ سرشار از انواع آنتی اکسیدان هاست که با رادیکال های آزاد مقابله می کنند. از آنجایی که رادیکال های آزاد تاثیر مهمی در تخریب اسژرم ها دارند ، مصرف این ماده غذایی می تواند درمان موثری برای اختلالات باروری مردان هم باشد.

مراقب باشید: گوشی هوشمند چاق می کند

از این به بعد قید تبلت و گوشی هوشمند تان را بزنید. البته از ۱۵ دقیقه قبل از غذا ! استفاده از گوشی ها و تبلت ها سر میز غذا نه تنها کار مودبانه ای نیست که دوستان عزیز محقق کشف کرده اند کسانی که در معرض نور آبی این دستگاه ها قرار می گیرند، دچار نوعی احساس گرسنگی می شوند که تا ۲ ساعت ادامه دار خواهد بود!

جالب اینجاست که انواع مختلف نورها می توانند بخش های متفاوتی از مغز را فعال کنند که این نقاط با احساسات مختلفی از جمله اشتها در ارتباط هستند. نور آبی می تواند روی میزان ترشح طبیعی انسولین و گلوکز تاثیر بگذارد و به ایجاد گرسنگی منجر شود.

از حالا به بعد ۱۵ دقیقه قبل از صرف غذا قید گوشی را بزنید و روی جویدن وعده غذایی تان و مزه اش تمرکز کنید. تحقیقات نشان داده اند ، این دو کار باعث می شوند پیام سیری زودتر به مغز برسید.

====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ====== ======

بمنظور دسترسی سریع تر به مطالب دلخواه خود، پرشین طب را از طریق لینک زیر در اینستاگرام دنبال کنید:

Instagram

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “معرفی یک رژیم از نوع مردانه”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار