مزایای جراحی آندوسکوپی سینوس!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 14
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 477
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3662
  • بازدید این ماه : 38650
  • بازدید کل : 6731687
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

مزایای جراحی آندوسکوپی سینوس!

مهم ترین مزیت این روش جراحی آن است که با ورود آندوسکوپ نیاز به جراحی باز بینی برطرف شد. در واقع در مقایسه با قبل، مساله خطرات، احتمال آلودگی، جراحت و آسیب ناشی از تیغ جراحی به شکل قبل از بین رفته است. اکنون عمل جراحی در فضای بسته سینوس و با امکانات بهتر انجام می شود. استفاده از آندوسکوپی برای دسترسی به ناحیه گذر گاهی سینوس ها و پاک کردن این ناحیه از بیماری ، نقش کلیدی دارد.

علاوه بر این، جراحی پولیپ بینی و بازکردن مجراری سینوس از راه طبیعی بدون خارج شدن مخاط داخل بینی بیمار از دیگر محاسن این وسیله جراحی است. در جراحی های متداول، معمولا سینوس فکی از راه های غیر از مجرای اصلی سینوس، باز می شود. امروز ثابت شده است که جهت حرکت مایعات ترشح شده داخل سینوس، همیشه به سوی مجرای خروجی اصلی است و حتی اگر سوراخی بزرگ در محلی غیر از سوراخ اصلی ایجاد کنیم، باز هم ترشحات تمایل دارند، از همان سوراخ اصلی مسدود شده خارج شوند. این موضوع اهمیت باز کردن مجرای اصلی خروج ترشحات سینوس را نشان می دهد. در جراحی از طریق آندوسکوپ، این امکان وجود دارد که با داخل کردن آندوسکوپ به دورن بینی ، مجرای خروجی سینوس ها را از راه اصلی باز کنیم. مشکلات این عمل برای بیمار، بسیار کمتر از عمل هایی است که در آنها از روش های برش های زیر لب و برداشتن استخوان سینوس استفاده می شود. با این نوع عمل های جراحی می توان عملکرد سینوس را به حالت طبیعی برگرداند، از این رو به نام جراحی عملکردی آندوسکوپی هم معروف هستند.

جراحی آندوسکوپی سینوس چه عوارضی دارد؟

از آنجا که محدود دید آندوسکوپ باریک است، امکان آسیب عناصر تشریحی نزدیک به هم و عوارض ناگوار وجود دارد. با وجود تمام دشواری های این روش، بیماری که توسط جراحی خبره تحت عمل جراحی قرار گیرد، تا حد زیادی می تواند مطمئن باشد پس از عمل با مشکلی مواجه نخواهد شد و عوارض ناشی از عمل جراحی نیز بسیار اندک خواهد بود. سینوس های “اتمویید” از یک طرف با “لامینا پاییراسه” یا ورق های کاغذی شکل از کره چشم جدا شده و در بالا هم توسط “لامینا کریبروزا” و یا ورقه سوراخ دار از مغز جدا می شوند. معمولا پزشکان جراح به کار کردن در اطراف آنها تمایل ندارند، زیرا خطر مننژیت، کوری و مرگ را برای بیمار در پی دارد.

 

  • تعداد بازدید : 1,464
  • زمان انتشار : ۰۲ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*