محصولات دارویی زنبور عسل

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 9
  • ورودی گوگل : 44
  • تعداد کل مطالب : 4600
  • بازدید امروز : 8320
  • بازدید دیروز : 10480
  • بازدید این هفته : 31026
  • بازدید این ماه : 244934
  • بازدید کل : 6527224
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

محصولات دارویی زنبور عسل

۱/ درمان دو بخشی

زنبور درمانی شامل دو بخش است ؛ یک بخش آن استفاده از فرآورده های زنبور برای درمان درد است و بخش مهم و مورد نظر ما استفاده از نیش زنبور برای درمان است. اما بخش دیگر استفاده از ترکیب های جانبی زنبور برای درمان است.

۲/ بره موم

محمد جزایری معتقد است زنبورها همراه فرآورده اصلی خود یعنی عسل چند محصول دیگر نیز تولید می کنند. از جمله رویال ژل ، موم ، بره موم و گرده گل که هر کدام از این فرآورده ها خواص خاص خود را دارند. برای مثال رویال ژل غذای ملکه زنبورهاست که تنها چند روز به شفیره ها داده می شود. بره موم خاصیت ضد میکروبی دارد و می تواند در بهبود و درمان بیماری های میکروبی و ویروسی از قبیل سرما خوردگی، بعضی از اختلال های تنفسی، گلودرد و بعضی از عفونت ها موثر است.

۳/ عسل

اما برای ضعف عمومی بدن که گاهی همراه با سرگیجه و سستی دیده می شود، مصرف گـرده گل توصیه می شود اما استفاده از محصولات تولید شده توسط زنبور به همین جا ختم نمی شود. به این معنی که برای درمان معده درد و سردرد و بسیاری از بیماری های دیگر مصرف خود عسل البته به شرطی که دیابت نداشته باشید.

۴/ رویال ژل

اکثر فلزات مورد نیاز بدن مثل آهن، منیزیم، روی و اکثر ویتامین ها و همچنین کلسیم و پتاسیم در رویال ژل وجود دارند. برای هر بیماری فرآورده موثر آن بیماری را توصیه می کنیم؛ برای مثال برای بازگرداندن قوای جسمی در افرادی که به دلیل کهولت سن توان بدنی و استحکام استخوان های آنها کم شده رویال ژل موثر می باشد و به دلیل خواصی که دارد می توانند انرژی مورد نیاز فرد کهنسال را تا حدودی احیا کند و در بازگرداندن قوای بدنی تا حدودی موثر است.

  • تعداد بازدید : 847
  • زمان انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*