ماسک آلو دشمن چربی پوست بینی

مجموعه: سلامت, سلامت پوست ، مو و ناخن تعداد بازدید: 328
ماسک آلو دشمن چربی پوست بینی

ماسک آلو دشمن چربی پوست بینی

چربی اضافی بر روی پوست همیشه آزاد دهنده می باشد . افرادی که مشکل چرب بودن پوست بدن یا حتی موی سر خود را دارند همیشه از این نالان هستند که از دست این چربی ها به تنگ آمده اند . ممکن است استفاده از صابون های ضدچرب درمان موقتی برای اینگونه مشکلات باشد اما پس از قطع درمان ، این چربی دوباره به سراغ شخص می رود . چربی روی پوست بینی یکی از شایع ترین این مشکلات است که معمولا به درمان دراز مدت نیاز دارد . استفاده از ماسک های مخصوص راه حلی ارزان و با کیفیت می باشد که معمولا در اختیار تمامی افراد هم قرار دارد. ما در این قسمت دو روش از بین بردن چربی های اضافی پوست بینی را خدمت شما عزیزان عرض می کنیم.

دو شیوه بسیار راحت و ساده برای رفع چربی پوست بینی  وجود دارد. در یکی از شیوه ها ماسک آلوی قرمز را بکار می بریم , این ماسک را میتوانید  ۲ دفعه در هفته بکار ببرید و در روش شیوه دوم  محلول ضد سلولیت کاملا گیاهی و طبیعی را بکار می بریم.

از بین بردن چربی پوست بینی

روش اول :

روش تهیه: برای تهیه این ماسک به آلوی قرمز و روغن بادام شیرین و گلاب تازه احتیاج دارید. با کمک این مواد می‌توانید به جنگ چربی پوست‌ صورت و پیشانی بروید. ابتدا آلوها را له کنید، می‌توانید هسته آلو را از آن در آورید و آن را با پشت قاشق له کرده و سپس آن را با روغن بادام و گلاب مخلوط کنید.

موارد مصرف: بعد از مخلوط کردن این مواد را به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست‌تان قرار دهید و بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده آن را با آب نیمه ولرم بشویید.

روش دوم :

از بین بردن چربی‌های زیر پوست با این محلول

یک مشت گیاه اسپیره، یک مشت پیچک و یک مشت پوست شاه بلوط از عطاری تهیه کنید.

طرز تهیه ی محلول ضد سلولیت :

این گیاهان را در آب سرد بریزید و سپس بجوشانید. در ظرف را بگذارید و اجازه بدهید با شعله کم  به مدت ۱۵ دقیقه بجوشد.

مدت زمان نگهداری این محلول حداکثر ۲۴ ساعت و داخل یخچال است.

منبع : hidoctor

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ماسک آلو دشمن چربی پوست بینی”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار