فوتبال دشمن افسردگی!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 577
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3762
  • بازدید این ماه : 38750
  • بازدید کل : 6731787
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

فوتبال دشمن افسردگی!

خانم های محترمی که تا دیروز شوهرتان را از فوتبال بازی کردن با دوستانش منع می کردید! آیا می دانستید این کار شما، برای روحیه او خوب نیست؟ آیا می دانستید فوتبال برای روحیه او خوب است؟ آیا می دانستید ما الان نه فقط در حال خود شیرینی نیستیم که در حال ارائه اخبار پزشکی هستیم؟

بر اساس پژوهش های جدیدی که روی افسردگی انجام گرفته، اعلام شده که انجام ورزش هایی که به نوعی با توپ درگیر هستند مثل والیبال یا فوتبال می توانند میزان افسردگی افراد را کم کنند. نا امیدی شان را کاهش دهند و حتی باعث کاهش استرس شان شوند و روی بهبود روند کارهای شغلی شان هم تاثیر مثبت بگذارند. افراد افسرده ای که فوتبال یا والیبال بازی می کنند یا حتی حرکات موزون ورزشی انجام می دهند نسبت به بقیه بیماران بهبود چشمگیری پیدا خواهند کرد.

دانشمندان متوجه شده اند عنصر دسته جمعی بودن بازی، نیاز داشتن به تمرکز و جالب بودن آن می تواند فکر افراد را از روی فشارهای کار یا زندگی بردارد و متوجه نکات خوشایند زندگی کند. ضمن اینکه ترشح سروتونین هم به تمام این موارد اضافه می شود و خلق و خوی فرد را بهبود می بخشد.

البته کشف این مسئله به معنی این نیست که اگر خودتان یا همسرتان افسرده هستید و به بدن سازی می روید یا ورزش های فردی انجام می دهید بی خیال قضیه شوید و فکر کنید این گونه ورزش ها تاثیری بر بهتر شدن وضعیت روحی تان ندارند. بلکه دور هم جمع شدن با دوستان برای چند جلسه در هفته و انجام بازی های بامزه و سرگرم کننده در کنار ورزش های فردی به مرور حال تان را بهتر و بهتر خواهد کرد! یکی از دلایل این امر هم مسری بودن حالت های انسانی است.

پیشانی هر انسان شامل اعصابی است که با نام نرون های آینه ای شناخته می شوند. این نرون ها حالت های مختلف دیگران را می گیرند و در بدن شما بازسازی می کنند، به همین خاطر قرار داشتن در جمع های پرانرژی و شاد، نرون های آینه ای را فعال و انرژی و شادی شما را هم افزایش خواهد داد.

  • تعداد بازدید : 638
  • زمان انتشار : ۰۴ دی ۱۳۹۳
persianteb


*