فواید روانی ورزش موی تای!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 4
  • ورودی گوگل : 17
  • تعداد کل مطالب : 4567
  • بازدید امروز : 9499
  • بازدید دیروز : 17703
  • بازدید این هفته : 80269
  • بازدید این ماه : 238268
  • بازدید کل : 6043158
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

فواید روانی ورزش موی تای!

ورزش کردن یکی از اصولی است که در زندگی می بایست هر فردی انرا رعایت کند . انجام حرکات ورزشی ساده در طول روز کمک بزرگی به فرد برای ادامه با انرژی تر کارهای روزمره می کند . اگر اهل ورزش تخصصی و یا سنگین نیستید حداقل نکات صبحگاهی ورزش را رعایت کنی و با انجام آن به روحیه خود کمک کنید . اما هستند کسانی که با ورزش کردن در رشته ای خاص نشاط فراوانی به جسم و روح خود می دهند . ورزش موی تای یکی از این ورزش هاست . ورزش سنگینی که می بایست شرایط آنرا داشته باشید تا به آن وارد شوید .

موی تای، هنر هزار ساله رزمی و نوعی ورزش  رزمی است،  محبوبیت گسترده  ای در جهان  بخاطر تناسب اندام بدست آورده است.  یک سیستم مبارزه هشتنقطه، که در آن مبارزان  مشت ها، پاها، آرنج و زانو  را هدف قرار می دهند،  در موی تای  به صورت کامل  از خود دفاع میکند. اگر اگر این ورزش را با ورزش استقامتی ترکیب کنید برای سلامتی بسیار خوبست

این که شما بخواهید با این ورزش لاغر شوید یا طرف را تکه پاره کنید ذهن بازتر و تلاش بیشتر می خواهد تا انواع مختلف ورزشها را با آن انجام دهید به چالش کشیدن بدن و ذهن با شیوه های ورزشی جدید برای سلامتی و تناسب اندام خوبست. اگر به طور مداوم تمرین و تکرار کنید، بدن عادت میکند تا خودش را با آن تمرینات وفق دهد.

فواید فیزیکی

بهبود هیکل:  موی تای هیکل را بزرگ میکند. تمرینات موی تای  اندام را متناسب تر کرده، چربی اضافی  را می سوزاند و شخص را لاغر میکند افرادی که به طور منظم تمرینموی تای انجام می دهند  توکسین در بدن آنها آزاد می شود.

تهویه بهتر قلب و عروق: موی تای تاثیر بالایی بر روی سیستم قلبی دارد ، از هر دو روش هوازی و بی هوازی استفاده می شود. با اجرای منظم، موی تای باعث بهبود سیستم قلب و عروق می شود.

قدرت پا بهبودمیابد: ضربات و رفت و آمد در تمرین موی تای عضلات پایین بدن و پاها را تقویت میکند.

قدرت بهتر: ماهیت چرخشی بسیاری از حرکات، مانند ، دفاع ، به تقویت قدرت بدن کمک می کند.

افزایش تحرک مفصل ران: ضربات و حرکات زانو در مفصل ران را تقویت میکند.

ایمنی را بهبود می دهد: بدن را سالم و در مقابل بیماریها مقاومتر میکند.

فواید روانی

رهایی از استرس: موی تای یک ورزش با سرعت گام است که نگرانی های روزانه را از بدن بیرون میکند.

شجاعت: با توجه به آموزش دقیق، ، اعتماد به نفس و شجاعت درانسان زیاد می شود.

نظم و انضباط:  وقتی فرد زیر نظر مربی است و مطابق با آن قواعد را تمرین میکند در دراز مدت شخص منظمی می شود.

اطلاعات: استفاده از تاکتیک، تکنیک ها و ترفند برای نگه داشتن حریف  و یا فریب آنها هوشش تقویت شده و میتواند روی پای خود بایستد

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 809
  • زمان انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۳
persianteb


*