فواید ایروبیک برای کودکان

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 34
  • تعداد کل مطالب : 4568
  • بازدید امروز : 5110
  • بازدید دیروز : 19608
  • بازدید این هفته : 5110
  • بازدید این ماه : 253487
  • بازدید کل : 6058377
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

فواید ایروبیک برای کودکان

ورزش کردن به دلایل های زیادی به همه قشر جامعه و افراد مختلف توصیه شده است . هر روز صبح نرمش کردن به بدن کمک میکند تا فعالیت های روزانه را به نحو بهتری انجام دهد . در این مطلب می خواهیم در خصوص نرمش هایی صحبت کنیم که شدت تمرین آنها بالاست و همچنین مدت زمان آن کم . این ورزش ایروبیک نام دارد . ورزش ایروبیک می تواند انرژی زیادی به بدن منتقل کند . توصیه شده است کودکان خود را به این ورزش عادت دهید . موسیقی سریع برای این ورزش هم توصیه شده است . در این مطلب می خواهیم شما را از فواید این ورزش خصوصا برای فرزندانتان صحبت کنیم .

مزایای ایروبیک برای کودکان و نوجوانان:

۱ ) ایروبیک با چاقی مبارزه میکند:

وقتی بچه ها تمرین ایروبیک میکنند،  تمایل به سوزاندن کالری دارند. ایروبیک حتی از چاقی پیشگیری میکند. چاقی مشکل بسیاری از کودکان به دلیل شیوه زندگی کم تحرکاست.چون کودکان بیشتر وقت خود را صرف نشستن در مقابل تلویزیون، رایانه و مطالعه با عدم فعالیت بدنی هستند. تمرین ایروبیک به آنها ورزش تناسب اندام است و آنها را فعال میکند.

۲ ) اعتماد به نفس:

کودکانی که تمرین ایروبیک انجام میدهند یک حس بهتردارند. این باعث می شود آنها قوی باشند و از قابلیت های خود آگاه باشند . دیدگاه این کودکان با بقیه متفاوت است.

۳ ) بهبود در مهارتها:

کودکانی  که تمرین ایروبیک انجام میدهند توانایی تمرکز بهتر و بیشتر نسبت به انجام تکالیف خود دارند. در نتیجه، این کودکان  نمرات بالاتر دارند. در واقع، تحقیقات نشان داده است که کودکانی که تمرین ایروبیک انجام میدهند فرآیندهای ذهنی بالاتر در نتیجه مهارت های شناختی بهتر دارند.

۴ ) ایجاد ایمنی:

به غیر از فواید سلامتی روحی و روانی، ایروبیک نیز در ایجاد ایمنی ز کودکان با ساخت بدن قوی  کمک می کند. ایمنی در کودکان توانایی مبارزه با بیماری  است و از این رو،کودکان به ندرت به بیماری حتی بیماری های جزیی مانند سرماخوردگی و سرفه مبتلا می شوند.

۵ ) بهبودگردش خون:

با توجه به میزان فعالیت بدنی ، زمانی که کودکان تمرین ایروبیک انجام میدهند، خون جریان بهتری در سرتاسر بدن دارند. این به اکسیژن رسانی به همه قسمت های بدنکمک میکند. بنابراین  سلول های بدن انرژی بیشتردارند.

۶ ) سم زدایی:

تمرین ایروبیک عرق بوجود می آورد، که از طریق آن سموم و مواد شیمیایی مضر از بدن بیرون می آیند. این فرایند باعث میشود از بدن کودکان مواد مضر خارج شود.

۷ ) خواب بهتر:

کودکانی که تمرین ایروبیک  انجام می دهند به افسردگی مبتلا نمی شوند یا استرس به سراغشان نمی آید و در نتیجه در داخل و خارج از مدرسه فعال تر هستند. علاوه بر این، خواب خوبی هم دارند

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 1,002
  • زمان انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*