غذای مدیترانه ای ، مفید برای کلیه بدن

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 38
  • تعداد کل مطالب : 4563
  • بازدید امروز : 7765
  • بازدید دیروز : 12039
  • بازدید این هفته : 19804
  • بازدید این ماه : 177803
  • بازدید کل : 5982693
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

غذای مدیترانه ای ، مفید برای کلیه بدن

یکی از اعضای درونی بدن کلیه نام دارد . وظیفه حیاتی این عضو در بدن انسان و در برخی از جانواران ، تصفیه خون از هر گونه مواد زائد و همچنین دفع متابولیسم های بدن می باشد . ای نعضو انسان که شبیه لوبیا بوده است بسیار حساس بوده و باید بیش از هر عضو از آن مراقبت کرد . یکی از انواع مراقبت ها از کلیه ها ، رژیم های غذایی متفاوتی است که می تواند برای سلامت آنها مفید باشد . شاید تا بحال در خصوص رژیم های غذایی مدیترانه ای شنیده باشید . محققان دریافتند که این رژیم غذایی برای کلیه ها بسیار مفید است .

بر پایه تحقیقات اخیر هر یک  نمره مثبت زیادتر در رژیم  غذایی مدیترانه ای با کاهش ۱۷ درصدی احتمال ابتلا به بیماری کلیوی مزمن همراه است. الگوهای غذایی که دقیقاً مشابه رژیم  مدیترانه ای است با کاهش ۵۰ درصدی خطر ابتلا به بیماری  مزمن کلیوی و با کاهش ۴۲ درصدی خطر ابتلا به کاهش سریع عملکرد کلیوی در ارتباط است.

نتایج تحقیق اخیر در مجله ی (Clinical Journal of the American Society of Nephrology (CJASN منتشر گردید. نتایج این تحقیق نشان می دهد رعایت رژیم غذایی به سبک مدیترانه ای سبب کاهش خطر ابتلا به بیماری مزمن کلیوی می شود.

بیماری مزمن کلیوی درحال اپیدمی شدن در جهان است و با وجود پیشرفت های زیادی که برای مقابله  با بیماریهای کلیوی صورت گرفته است و درمانهای تهاجمی بر علیه عوامل خطر این  بیماری  از جمله فشار خون و دیابت ، هنوز هم بسیاری از افراد درسنین  مختلف کاهش عملکرد کلیه ها را تجربه می کنند.

دکتر Minesh Khatri و همکارانش از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا به بررسی بهبود الگوی  تغذیه ای و تأثیرات آن بر عملکرد  کلیه ها پرداختند.

دکتر Khatri می گوید: بسیاری از مطالعات  ارتباط مطلوبی را بین رعایت رژیم مدیترانه ای  و انواعی از فواید آن در بیماریهای مختلف از جمله بیماریهای قلبی عروقی، آلزایمر، دیابت و سرطان گزارش  کرده اند. از سوی دیگر شواهد روزافزونی درباره ی تأثیر تغذیه ی نامناسب  و ارتباط آن با بیماری های کلیوی مشاهده  می شود، اما اینکه مزایای رژیم مدیترانه ای می تواند به سلامت کلیه ها  کمک کند موضوعی بود که در این تحقیق به آن پرداخته شد.

رژیم مدیترانه ای شامل مصرف زیاد میوه جات، سبزیجات، ماهی، حبوبات، چربیهای سالم برای قلب و در عین حال به حداقل رساندن مصرف گوشت قرمز، غذاهای فرآوری شده و شیرینجات است.

 محققان در یک مطالعه ی مشاهده ای مبتنی بر جمعیت و آینده نگر به بررسی ارتباط درجات مختلف رژیم  مدیترانه ای بر عملکرد دراز مدت کلیه ها  پرداختند.

درآنالیز های انجام شده بروی ۹۰۰ شرکت کننده  که نزدیک  به ۷ سال تحت  نظارت  بودند، مشخص گردید به ازا  هر یک امتیاز  بیشتر در نمره ی  رژیم  غذایی مدیترانه ای (که نشاندهنده ی میزان پایبندی  بیشتر به رژیم  غذایی بود)، خطر ابتلا به بیماری مزمن کلیوی  ۱۷ در صد کاهش  می یابد.

الگوهای تغدیه ای که دقیقاً مشابه با رژیم  مدیترانه ای بودند (با امتیاز  مساوی  یا بالاتر از۵) سبب کاهش خطر ابتلا به بیماری مزمن کلیوی به میزان ۵۰ درصد و کاهش ۴۲ درصدی تجربه ی کاهش سریع  عملکرد  کلیه ها می شود.

دکتر Lin می گوید: رژیم غذایی به سبک  مدیترانه ای  تنها  یکی از  اجزاء  شیوه ی زندگی سالم است، این روش از زندگی باید با  ورزش منظم همراه باشد . اگر چه رسیدن به این هدف ظاهراً ساده است اما دستیابی به آن درحقیقت یک چالش بزرگ است، ابتدا باید این واقعیت  را پذیرفت که رسیدن  به این هدف با یک  قرص جادویی با یک رژیم غذایی معجزه گر امکان پذیر نیست تنها راه هوشیاری وانضباط در رژیم  غذایی  و  ورزش  است.

منبع : hidoctor

  • تعداد بازدید : 921
  • زمان انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*