عرق شور نشانه کدام بیماری است؟!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 16
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4634
  • بازدید امروز : 699
  • بازدید دیروز : 1527
  • بازدید این هفته : 3884
  • بازدید این ماه : 38872
  • بازدید کل : 6731909
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

عرق شور نشانه کدام بیماری است؟!

همه افراد در طول روز به سبب کارهای سبک یا سنگینی که انجام می دهیم عرق می کنیم . اما آیا می دانستید که از طریق عرق کردن هم می توان پی به بیماری های بدن خود ببرید ؟! بله شما می توانید دقت کنید که اگر عرق بدنتان شور است مبتلا به فشار خون بالا هستید . پوست بدن انسان دارای درجه های شوری مختلفی است که نشان می دهد فشار خون فرد تا چه حدی بالاست . پس اگر دارای عرق شور بالایی می باشید فورا خود را به پزشک نشان دهید . چرا که ممکن است این عرق شور زمینه های بیماری های قلبی یا سکته را در افراد افزایش دهد.
گفتنی است، کار‌شناسان اعتقاد دارند مصرف بیش از حد نمک در رژیم غذایی می‌تواند علاوه بر حل شدن نمک در جریان خون سبب ذخیره نمک در بافت‌ های عضلانی و همینطور درکل سطح پوست بدن شود .

نمک اضافی باعث جذب مایعات بیش ازحد در بدن و به دنبال آن افزایش فشار خون در افراد می‌شود .

کار‌شناسان دانشگاه ییل در حال ساخت نسل جدیدی از داروهای ضد فشار خون هستند که مانع از جذب نمک در بافت‌های عضلانی و سطح پوست بدن شود .

کار‌شناسان دریافته‌ اند شوری پوست بدن می‌تواند سبب ابتلای فرد به بیماری فشارخون بالا شود .

گفتنی است، کار‌شناسان اعتقاد دارند مصرف بیش از حد نمک در رژیم غذایی می‌تواند علاوه بر حل شدن نمک در جریان خون سبب ذخیره نمک در بافت‌های عضلانی و همینطور در کل سطح پوست بدن شود .

نمک اضافی باعث جذب مایعات بیش از حد در بدن و به دنبال آن افزایش فشار خون در افراد می‌ شود .

کار‌شناسان دانشگاه ییل در حال ساخت نسل جدیدی از داروهای ضد فشار خون هستند که مانع از جذب نمک در بافت‌ های عضلانی و سطح پوست بدن شود .

منبع : hidoctor.ir
  • تعداد بازدید : 3,051
  • زمان انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۳
persianteb


*