عارضه خون دماغ

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 15
  • تعداد کل مطالب : 4560
  • بازدید امروز : 6716
  • بازدید دیروز : 10359
  • بازدید این هفته : 6716
  • بازدید این ماه : 164715
  • بازدید کل : 5969605
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

عارضه خون دماغ

یکی از مواردی که همیشــه مورد توجه ما انسان هــا بوده است عارضه خون دماغ می باشد . معمولا خون دماغ یکی از مشکلاتی اســت که خیلی زود رفع می شود و نگرانــی خاصــی را بوجود نمی آورد . در روز های گرم تابستان این عارضه بیشتر نمایــان می شــود و اکثــر اوقـــات در کودکان اتفـــاق می افتـــد . اما در برخی اوقــات مسئله جدی می شـــود و ممکن است مشکلی جدی فرد را تهدید کند . ما در این مطلب کوتاه علت های خون دماغ شدن را بررسی میکنیم . با ما همراه باشید . . .

این مرض غالبا به ۳ علت عارض میشود :
۱ ) بحرانی بودن خون : و علامتش آن است که تبهای گرم متوجه بدن میشود و غالبا در مناطق گرمسیری و بخصوص در افراد جوان دموی مزاج رخ میدهد و بهتر است این افراد از خونریزی بینی جلوگیری نکنند زیرا در حبس کردن خون ممکن است بعضی از رگها پر خون شود و منجر به پاره شدن رگها شود که علاج آن از خونریزی بینی به مراتب مشکلتر است.
۲ ) خون حدت گیـــرد ( رقیق شدن خون و تسلط حرارت صفراوی بر آن ) و به این علت رگهای باریکی که در داخل بینی هستند، دهانه آنها گشوده شود و علامتش آن است که خون کم کم خــارج میشود و در نهایت حدت است ( در این نوع باید از رگ قیفال که مــوافق سوراخ بینی اســت خون بگیرند و در اینجا لازم اســت به رگ زنــی ماهر رجوع شود و پس از آن از سفوف الرعاف استفاده کنند )
۳ ) آنکه رگها و شریانهای زیر پرده مغز از شدت پر شدن رگها از خون گشوده شوند و شخص مبتلا رعاف شود علامت این قسم آن است که سر درد شدید متوجه بیمار میشود و در چهره و چشم مریض سرخی پدیدار میشود ( البته این نوع خونریزی در ادامه امراض شدید یا بعد از سکته و ضربه شدید مغزی که منجر به پاره شدن عروق میشود بیشتر اتفاق می افتد که علاجش مشکل است و باید به صورت حضوری باشد )

منبع : fa.parsiteb

دسته بندی:سلامت , سلامت جسمی
  • تعداد بازدید : 1,309
  • زمان انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
persianteb


*