طالع بینی ورزشی / برای هر ماه تولد ، چه ورزشی مناسب است!؟ بخش اول

مجموعه: پزشکی, دانستنی های پزشکی تعداد بازدید: 463
طالع بینی ورزشی / برای هر ماه تولد ، چه ورزشی مناسب است!؟ بخش اول

طالع بینی ورزشی / برای هر ماه تولد ، چه ورزشی مناسب است!؟ بخش اول

شاید شما هم مدت زیادی است که در باشگاه های ورزشی هستید و ورزش می کنید و عرق می ریزید اما تاثیری در کاهش وزن و کوچک شدن شکم شما نداشته است. شاید شما راه را اشتباه انتخاب کرده اید. ما در این طالع بینی ورزشی می خواهیم مطالب جالبی برای شما بگوییم.

نگاهی به ماه تولد و نشان خاص برجی که در آن متولد شدید، بیندازید تا بتوانید بهترین نوع فعالیت بدنی را برای خودتان انتخاب کنید. این طالع بینی ورزشی توسط «لکسی نئوناکیس» ستاره شناس و مربی یوگا و «جان مارچسلا» ستاره شناس تایید شده و شاید همان میان بری باشد که برای رسیدن به تناسب اندام احتیاج دارید.

برج حمل (فروردین)

اهل رقابت و ماجراجویی هستید و از هر کاری که رنگ و بوی مبارزه داشته باشد، لذت می برید. آدم سرسختی هستید که گاهی وقت ها بدجوری لجباز می شوید و خوشبختانه عاشق فعالیت بدنی هستید، بنابراین انگیزه پیدا کردن برای ورزش ، برای شما به سادگی آب خوردن است.

بهترین ورزش برای شما

از آنجا که ناخودآگاه به سمت رقابت کشیده می شوید، بهتر است سراغ آن دسته از ورزش هایی بروید که بیشتر حالت مبارزه دارند و چاشنی زد و خوردشان کمی بالاست. بوکس و هنرهای رزمی جزو بهترین انتخاب ها برای شما محسوب می شود.

برج ثور (اردیبهشت)

از بودن در محیط های باز و حضور در طبیعت لذت می برید، اما ورزش های شدید مناسب شما نیستند. از آنجا که کمی راحت طلبید و به آرامش و آسایش خود اهمیت می دهید، ورزش هایی که ضرباهنگ تندی ندارند و با سرعت و شدت کمتر انجام می شود، به دردتان می خورند.

بهترین ورزش برای شما

اینکه آدم راحت طلبی هستید، معنی اش این نیست که بخواهید تمام روز روی کاناپه لم داده و حتی یک انگشت تان را هم تکان ندهید. تمرین های کششی و یوگا از جمله ورزش هایی هستند که برای آدم هایی مثل شما طراحی شده اند. گاهی وقت ها هم بد نیست از خانه بیرون بزنید و کمی راه بروید. لازم نیست پیاده روی تان خیلی سریع باشد، همین که کمی تندتر از حد معمول راه بروید، سرحال می آیید. علاوه بر این شاید نتوانید زندگی تان را با یکی ، دو ساعت ورزش در روز مطابقت دهید؛ اما تمرین های بدنی ۱۰ دقیقه ای وقت چندانی از شما نخواهند گرفت.

برج جوزا (خرداد)

اشتیاق به ارتباط با دیگران و بودن در میان جمع ، یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی شماست. شما آدمی اجتماعی و تیزهوش هستید و دل تان می خواهد تا در مورد هر چیزی که دوروبرتان وجود دارد، بیشترین اطلاعات را به دست بیاورید.

بهترین ورزش برای شما

شخصیت مردمی شما باعث می شود از ورزش هایی که در باشگاه انجام می شود، لذت ببرید. حتی اگر ورزش تان گروهی هم نباشد، همین که بتوانید در کنار دیگران روی تردمیل بدوید یا در حالی که با بغل دستی صحبت می کنید ، روی دوچرخه ثابت رکاب بزنید، لذت می برید و حال تان خوب می شود. ایروبیک یا زومبا را هم می توانید امتحان کنید و از بودن در کنار دیگران انگیزه بگیرید تا بتوانید به فعالیت ورزشی تان ادامه دهید.

برج سرطان (تیر)

انگار روی آتش نشستید و آرام و قرار ندارید، پس ورزش های پرجنب و جوش با روحیه تان سازگارتر هستند. در ضمن کمی هم دمدمی مزاج محسوب می شوید و هر چند وقت یکبار خلق و خوی تان بالا و پایین می شود.

بهترین ورزش برای شما

علاقه تان به جنب و جوش ، ورزش های آبی را به بهترین انتخاب برای شما تبدیل می کند، پس ایروبیک در آب یا قایق رانی را امتحان کنید. هر چند گذراندن دوره های ورزشی در باشگاه هم می تواند باعث شود بدن تان ، اندورفین لازم را برای تقویت خلق و خوی تان بسازد.

برج اسد (مرداد)

شیرها برای غالب بودن ساخته شده اند. دوست دارید همیشه ستاره میدان باشید و جهان حول محور شما بچرخد. در عین حال از شادی و بازیگوشی هم بدتان نمی آید.

بهترین ورزش برای شما

هر نوع ورزش تیمی که بتواند به شما احساس مسلط بودن بدهد، با روحیه تان سازگار است. فوتبال و بیس بال برای شما ارزش سرمایه گذاری دارند چون تمام تلاش تان را می کنید که در زمین مسابقه بدرخشید و برنده شوید.

برج سنبله (شهریور)

شما مستعد انواع و اقسام نگرانی و اضطراب ها بوده و به شدت نسبت به استرس حساس هستید. از آنجا که استرس زیادی دارید، سعی می کنید بدن تان را سالم و سرحال نگه دارید که بتوانید با اضطراب های خود مقابله کنید. «حداکثر بهره وری» شعار همیشگی تان است و به همین خاطر به برنامه غذایی، شیوه تنفس و وضعیت گوارشی تان هم توجه ویژه ای دارید.

بهترین ورزش برای شما

ورزش های ضد استرسی همچون یوگا و پیلاتس را امتحان کنید. هاتا یوگا هم که تمرکز خاصی روی شیوه های تنفسی دارد، انتخاب خوبی برای آدمی مثل شماست.

طالع بینی ورزشی / برای هر ماه تولد ، چه ورزشی مناسب است!؟ بخش دوم

منبع : مجله تندرستی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

3 دیدگاه برای “طالع بینی ورزشی / برای هر ماه تولد ، چه ورزشی مناسب است!؟ بخش اول”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار