شناخت آسپرین های طبیعی

مجموعه: پزشکی, دانستنی های پزشکی تعداد بازدید: 201
شناخت آسپرین های طبیعی

شناخت آسپرین های طبیعی

پرشین طب – دانستنی های پزشکی | به گزارش پرشین طب؛ شناخت آسپرین های طبیعی می خواهیم در این نوشته در مورد آسپرین های طبیعی و گیاهی صحبت کنیم. آیا شما آسپرین های طبیعی را می شناسید؟ اگر می خواهید شناخت بهتری پیدا کنید با سایت همراه باشید.

شناخت آسپرین های طبیعی

اسفناج

منبع غذایی سرشار از فیبر و مواد مغذی است. این سبزی همچنین خاصیت ضد عفونی کننده دارد و می‌تواند اثرات منفی ناشی از رادیکال‌های آزاد را خنثی کند. فیبر موجود در اسفناج منجر به کاهش کلسترول بد می‌شود. اسفناج نیز غنی ازاسید سالیسیلیک است و می‌تواند به جلوگیری از لخته شدن خون کمک کند.

ادویه‌ها

ادویه جاتی مانند پاپریکا، پونه کوهی، آویشن و زردچوبه. این‌ها نه تنها عطر و طعم بی نظیری به غذا می‌دهند، بلکه غنی از اسید سالیسیلیک هستند و مصرف آن‌ها به افراد در معرض خطر بیماری‌های قلبی عروقی پیشنهاد می‌شود.

سیب

سیب یکی از گزینه‌های غذایی سرشار از سالیسیلات طبیعی است. سالیسیلات‌هاپایه و اساس آسپرین هستند. سیب همچنین غنی از فیبر است که به کاهش التهاب در بدن کمک می‌کند و می‌تواند برای افراد در معرض خطر بیماری‌های قلبی عروقی مفید باشد. افرادی که از حمله قلبی جان سالم به در برده اند، نیاز به دریافت دوز روزانه آسپرین دارند تا خطر ابتلا به حمله بعدی را کاهش دهند. درمان روزانه با آسپرین خطر ابتلا به حمله قلبی بعدی را ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.

آسپرین های طبیعی

گریپ فروت

گریپ فروت یکی از بهترین میوه‌ها برای افزایش متابولیسم و کاهش وزن است، اما منبع غنی از اسید سالیسیلیک نیز محسوب می‌شود که ماده فعال در قرص آسپرین است.

آناناس

آناناس یکی از میوه‌های گرمسیری غنی از فیبر و مواد شیمیایی گیاهی است. آناناس نیز به کاهش کلسترول بد خون کمک می‌کند و ثابت شده منجر به جلوگیری از لخته شدن خون می‌شود و آنهم به لطف وجود اسید سالیسیلیک.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شناخت آسپرین های طبیعی”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار