سه نکته مهم برای خوابیدن!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 22
  • تعداد کل مطالب : 4531
  • بازدید امروز : 20807
  • بازدید دیروز : 21463
  • بازدید این هفته : 98461
  • بازدید این ماه : 357705
  • بازدید کل : 5691783
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

سه نکته مهم برای خوابیدن!

چندی قبل از فواید برهنه خوابیدن! برایتان سخن گفتیم. این بار نکات مهمی را در مورد خوابیدن به شما می گوییم. خواب یکی از نعمت های خداست که به انسان داده شده تا تجدید قوا کند و برای یک روز دیگر آماده شود . بی خوابی عواقب زیادی دارد . برای خوابیدن مناسب باید نکاتی را همواره در نظر داشته باشید تا خواب آسوده و آرامی را تجربه کنید. توجه به این نکات گفته شده باعث می شود تا حدالامکان خواب راحت تری را تجربه کنید.

۱/ لباس خواب مناسب

فقط قرار نیست برای مهمانی به فکر لباس باشید. لباس خواب باید متناسب با فصل انتخاب شود. بهترین لباس خواب، لباسی است که حدود یک سایز از اندازه بدن بزرگتر باشد. جنس آن باید نخی باشد. اگر بلوز و شلوار را انتخاب می کنید، کش یا بند شلوار نباید به شکم فشار بیاورد. رنگ آن نیز بهتر است روشن باشد.

۲/ دمای اتاق 

اگر لباس خواب و وسایل خواب تان نخ خالص باشد اما دمای اتاق در فصل تابستان روی دمای مناسب فصل زمستان تنظیم شده باشد، باز هم بی خواب می شوید. در فصل تابستان دمای اتاق باید بین ۲۰ تا ۲۲ درجه و در زمستان بین ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتی گراد باشد. به این دلیل که وسایل خواب و لباس خواب باعث اندکی افزایش دما نیز می شوند.

۳/ جریان هوا

اتاق خواب باید از تهویه مطلوب برخوردار باشد. در غیر این صورت با تجمع بوی نامطلوب پیاز داغ و سیر داغ همسایه که با بوی ادکلن یا عطر همسایه دیگر مخلوط شده و از راه کولر وارد فضای اتاق شده، بی خواب خواهید شد. باز کردن پنجره اتاق، استفاده از هواکش یا کولر با تهویه مطلوب و … از راهکارهای بهبود هوای داخل اتاق است. یادتان باشد، خانم ها نسبت به آقایان به بو حساس تر هستند.

نکته: بهترین بالش از جنس پر است. به این دلیل که هوا به راحتی داخل آن جریان می یابد و بسیار نرم است. جنس روکش آن نیز باید نخی باشد تا گردن و سر عرق نکند. سر باید در یک سوم میانی بالش قرار گیرد. حجم بالش نباید به اندازه ای زیاد باشد که سر خیلی بالاتر از شانه ها قرار گرفته یا این قدر کم باشد که سر پایین بیفتد. بهترین وضعیت طوری است که سر بین ۲ تا ۳ سانتی متر بالاتر از گردن قرار گیرد.

دسته بندی:اختصاصی سایت
  • تعداد بازدید : 945
  • زمان انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۳
persianteb


*