زیاد تلویزیون تماشا می کنید؟ افسرده هستید!

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 12
  • ورودی گوگل : 26
  • تعداد کل مطالب : 4599
  • بازدید امروز : 7039
  • بازدید دیروز : 12226
  • بازدید این هفته : 19265
  • بازدید این ماه : 233173
  • بازدید کل : 6515463
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

زیاد تلویزیون تماشا می کنید؟ افسرده هستید!

مقوله ی افسردگی یکی از مباحثی است که می توان هزاران بحث در مورد آن ایجاد کرد، از علائم افسردگی گرفته تا راه کار ها و درمان افسردگی. دانشمندان نیز هر روزه به نتایج قابل توجه ای در خصوص عوامل ایجاد افسردگی می رسند. همچنین نشانه هایی که می تواند از علائم افسردگی باشد را نیز کشف می کنند . در جدید ترین تحقیقات بعمل امده، مشخص شده است، کسانی که بیش از حد اندازه وقت خود را پای تلویزیون صرف می کنند، از افسردگی رنج می برند.

بر طبق آخرین تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است، تماشای تلویزیون به صورت طولانی مدت با افسردگی و احساس تنهایی مرتبط است.

این مطالعه که بر روی ۳۰۰ نفر با رنج سنی ۱۸ تا ۲۹ سال انجام شد نشان داد که اعتیاد به تماشای تلویزیون علاوه بر ضررهایی که دارد می تواند علامت افسردگی و احساس تنهایی نیز باشد.

در این تحقیق افرادی که افسردگی داشتند و یا احساس تنهایی می کردند به صورت میانگین میزان اعتیاد بیشتری به تلویزیون داشتند. در واقع این افراد با تماشای تلویزیون احساسات منفی و ناخوشایند خود را سرکوب کرده و ذهن خود را از این دسته از افکار منحرف می کنند.

در این تحقیق مشخص شد که افرادی که اراده ی ضعیفی داشتند و قادر به کنترل رفتار های خود نبودند حتی بیشتر از سایر افراد تلویزیون می بینند. این افراد حتی در شرایطی که کار بسیار مهمی نیز داشتند باز به تماشای تلویزیون پرداختند. لذا می توان تماشای اعتیادی تلویزیون را علامتی برای این اختلال روانی نیز دانست.

خستگی جسمانی و بیماری هایی مانند چاقی و سایر بیماری های مرتبط با آن نیز از نتایج تماشای طولانی مدت تلویزیون است. تماشای تلویزیون افراد را از کارهای خود غافل کرده و آنها را در مقابل مقاومت در برابر تماشای تلویزیون بی اراده می کند.

بر مبنای این تحقیق تماشای تلویزیون به صورت اعتیادی می تواند یک مشکل جدی به شمار رود و باید بسیار جدیتر گرفته شود.

منبع : shafajoo

دسته بندی:اخبار , اخبار پزشکی
  • تعداد بازدید : 577
  • زمان انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*