زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟

مجموعه: سلامت, سلامت جنسی تعداد بازدید: 272
زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟

زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟

پرشین طب – سلامت جنسی | به گزارش پرشین طب؛ زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟ می خواهیم در این نوشته در مورد این موضوع صحبت کنیم. اگر می خواهید در مورد موضوع جنسی امروز بیشتر بدانید به شما توصیه می کنیم با پرشین طب همراه باشید.

زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟

زمان طبیعی برای انزال و مدت زمان دخول چقدر است

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از زنان و مردان را درگیر می کند زمان مناسب یک رابطه جنسی و انزال طبیعی است. سوالات بسیاری در زمینه رابطه جنسی و انزال برای زنان و مردان وجود دارد که بخشی از آن مربوط به مدت زمان طبیعی انزال است. اینکه انزال نرمال چقدر طول می کشد و آیا ختنه شدن مردان علتی بر زودانزالی است یا نه و ….

تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده و نشان داده ۳-۱۰ دقیقه ایده آل ترین زمانی است که رابطه جنسی می تواند طول بکشد. اما آیا انزال قبل از ۳ دقیقه انزال زودرس است؟

زمان مناسب برای انزال

زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟

زمان مناسب رابطه زناشویی و انزال طبیعی

بر اساس تحقیقی که در مجله International Society of sexual medicine منتشر شد ، زمان طبیعی برای انزال حدود یک تا دو دقیقه است. انزال زودرس به انزالی گفته می شود که مرد هیچ کنترلی روی آن ندارد و به قدری زودهنگام رخ می دهد که مرد و زن هیچ یک به رضایت جنسی نمی رسند. در واقع انزال در تمام مردان زودهنگام است اما تفاوت اصلی در توانایی کنترل این موضوع است. ناتوانی در کنترل غیرطبیعی است و نیاز به مشورت دارد. مردان باید مهارت کافی برای طولانی تر کردن رابطه جننسی چه قبل از دخول و چه در زمان دخول را بیاموزند تا بتوانند رضایت جنسی همسرشان را جلب کنند.

ارتباط ختنه با رضایت جنسی مردان

اینکه ختنه روی رضایت جنسی مردان و طولانی تر شدن زمان رابطه جنسی تاثیر دارد یا نه نیز مدت هاست مورد بررسی قرار گرفته است. برخی مردان معتقدند که این طور است و برخی دیگر خیر. پیش از این گفته می شد که ختنه باعث کاهش میزان حساسیت آلت شده و به همین دلیل انزال را به تاخیر می اندازد اما متخصصان بسیاری بر این باورند که ختنه تاثیری بر زمان انزال ندارد و تنها از بروز برخی بیماری های جنسی پیشگیری می کند.

منبع : seemorgh

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زمان مناسب برای انزال چقدر می باشد؟”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار