روش های کاهش درد زایمان

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 8
  • ورودی گوگل : 16
  • تعداد کل مطالب : 4533
  • بازدید امروز : 8045
  • بازدید دیروز : 34175
  • بازدید این هفته : 119874
  • بازدید این ماه : 379118
  • بازدید کل : 5713196
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

کاهش درد زایمان

روش های کاهش درد زایمان

پرشین طب – زناشویی | به گزارش پرشین؛ کسانی که تمایل دارند تا زایمان طبیعی داشته باشند می توانند از روی های طب مکمل و جایگزین استفاده کنند. در این نوشته می خواهیم در قالب دو مقاله در مورد روش های کاهش درد زایمان صحبت کنیم. می دانید که زایمان به همراه درد می باشد. در این نوشته به روش های کاهش درد زایمان می پردازیم. در صورت تمایل با پرشین طب تا انتهای نوشته همراه باشید.

روش های کاهش درد زایمان

طب مكمل و جایگزین چیست؟

 طب مكمل و جایگزین (CAM)، دخالت پزشكان در بدن، ذهن و روح و روان، به منظور كاهش درد است. از آنجا كه زایمان و بارداری از شرایط پزشكی نیست و بیماری به حساب نمی‌آید، پزشكان به این روش اعتقادی ندارند. حتی بسیاری از پزشكان علم سنتی نیز همین‌گونه تصور می‌كنند.

طب مكمل، روش‌های بسیاری برای كاهش درد، پیشنهاد می‌كند و آنها را جایگزین مناسبی برای داروهای شیمیایی و مسكن‌ها می‌داند. در برخی كشورها، حتی كلاس‌های آموزشی نیز در این زمینه وجود دارند؛ ولی به یاد داشته باشید كه حتماً نزد پزشكانی بروید كه دارای مجوز باشند و از طرف بیمارستان‌ها و مراكز بهداشتی تأیید شده باشند.

کاهش درد زایمان

کاهش درد زایمان

 طب فشاری و طب سوزنی

 هزاران سال است كه چینی‌ها برای كاهش درد به طب سوزنی متوسل می‌شوند؛ ولی به تازگی در سایر نقاط جهان همچون جامعه پزشكی سنتی نیز، از این روش برای كاهش درد استفاده می‌شود. مطالعات علمی جدید به علم باستان رسیده است و با اینكه عملكرد طب سوزنی به طور دقیق مشخص نیست، ولی پژوهشگران دریافته‌اند كه طب سوزنی موجب آزاد شدن مواد شیمیایی مختلفی از مغز می‌شود كه در این میان می‌توان به اندورفین‌ها اشاره كرد كه سیگنال‌های درد را مسدود می‌كند.

در طب سوزنی ده‌ها سوزن نازك در امتداد مسیرهای نامرئی و كانال‌های انرژی بدن وارد می‌شود. براساس طب باستانی، این مسیرها همان «چی» و یا «نیروی زندگی» هستند. و وقتی سوزن‌ها وارد این مسیر می‌شوند، اعصاب را فعال و تحریك می‌كنند و اندورفین آزاد شده و درد تسكین می‌یابد.

در طب فشاری نیز همانند طب سوزنی عمل می‌شود و تنها تفاوت در این است كه پزشك به جای استفاده از سوزن به منظور تحریك اعصاب، از انگشتان خود استفاده می‌كند و با استفاده از انگشتان شست خود روی بدن فرد فشار می‌آورد. حتی برخی از پزشكان بر این باورند كه فشار درمانی در دوران بارداری می‌تواند حالت تهوع را كاهش دهد.

در طب بازتاب شناسی هم كه تقریباً شبیه طب فشاری است، از شیوه‌های كاهش درد به روش طبیعی استفاده می‌شود و تنها تفاوت آن با طب فشاری این است كه در این روش فشار فقط بر روی پاها و گاهی دست و گوش اعمال می‌شود.

متخصصان این روش بر این باورند كه اندام‌های داخلی، از جمله رحم را می‌توان به قسمتی از پاها مرتبط دانست و معتقدند كه برخی از این نقاط فشار آن‌قدر قدرتمند هستند كه باید از تحریك آنها خودداری شود؛ چرا كه ممكن است موجب آغاز انقباضات رحمی شوند.

درمان فیزیكی

 برای بسیاری از زنان مبتلا به انقباضات رحمی، ماساژ كمر با دست (توسط همسر و یا یك فرد حرفه‌ای) می‌تواند بسیار آرامبخش باشد و درد را كاهش دهد. فقط در هنگام ماساژ دقت كنید كه از ماساژ دادن شدید رحم خودداری كنید. گاهی كمپرس گرم و یا سرد نیز مؤثر خواهد بود. رفتن به درون آب و یا جكوزی نیز بسیار كمك‌كننده خواهد بود. به این روش هیدروتراپی می‌گویند و امروزه در برخی از بیمارستان‌ها برای كاهش درد زایمان، از این روش استفاده می‌شود. فقط به این موضوع دقت كنید كه جهت آب باید به دور از مبهل باشد تا آب با فشار وارد بدن نشود.

هیپنوتیزم

 تقریباً یك‌ششم از زنان آمریكایی برای كاهش درد خود به هیپنوتیزم متوسل می‌شوند كه در این روش، اعصاب بی‌حس‌شده، درد كاهش می‌یابد و انقباضات سركوب می‌شوند. برخی زنان بعد از هیپنوتیزم می‌گویند كه حین انجام آن همچون یك عروسك بوده‌اند و ذهن آنها كاملاً از بدنشان و احساس درد دور بوده است.

اگر تمایل به استفاده این روش دارید، حتماً باید آن را از دوران بارداری آغاز كنید و نمی‌توان به محض آغاز اولین انقباضات، با این روش درد را كاهش داد. یكی از مزایای بزرگ هیپنوتیزم، آرامش مادر در لحظه تولد نوزاد است. او در این لحظه كاملاً بیدار و آگاه است. این روش هیچ عارضه جانبی برای كودك و مادر به همراه ندارد…

منبع : zendegionline

  • تعداد بازدید : 382
  • زمان انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۵
persianteb


*