روش های مناسب برای تشخیص دادن عسل طبیعی

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 6
  • ورودی گوگل : 9
  • تعداد کل مطالب : 4633
  • بازدید امروز : 1067
  • بازدید دیروز : 1569
  • بازدید این هفته : 1067
  • بازدید این ماه : 36055
  • بازدید کل : 6729092
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

روش های مناسب برای تشخیص دادن عسل طبیعی

محصولات دارویی زنبور عسل / در دنیایی زندگی می کنیم که باید مراقب اصل و فرع بودن هر جنس یا خوراکی باشیم ، به همین دلیل در صورتی که به سلامتی خود و خانواده ی خود اهمیت می دهید ، بهتر است به نکات پزشکی گفته شده دقت کنید ، چرا که می تواند تضمین کننده سلامتی شما باشد و از بروز بیماری های مختلفی در در حال حاضر وجود دارد جلوگیری کند، در مورد عسل هم این موضوع وجود دارد ، گاهی اوقات برای خرید عسل به بازار می رویم، بین اینکه عسل مرغوب و نامرغوب کدام است گرفتار می شویم، امروز در این مطلب می خواهیم به شما روش های مناسب برای تشخیص عسل طبیعی و مرغوب با عسل نامرغوب را بگوییم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

کریستال سازی :

طی آخرین روند ساخت عسل، زنبورهای عسل آنزیم هایی ترشح می کنند که باعث تولید عسل غلیظ و بدون آب می شود. به همین علت است که ته نشین عسل به کریستال تبدیل می شود. به علت فعالیت آنزیم ها، عسل ذخیره شده غلیظ می شود. در حالی که عسل غیرطبیعی یا دستکاری شده چنین نیست.

امتحان از طریق آب :
عسل طبیعی به علت ویژگی هایی که دارد، به آسانی با آب مخلوط نمی شود. به همین دلیل اگر یک قاشق عسل را درون یک لیوان آب ولرم، سرد یا گرم بریزید، عسل ته ظرف قرار می گیرد و برای مخلوط شدن باید آن را هم بزنید. در حالی که عسل غیرطبیعی آسان تر با آب مخلوط می شود.

امتحان از طریق انگشت :
کمی عسل بین شست و انگشت اشاره بمالید. پس از مدتی، متوجه می شوید که کمی از آن جذب پوست شده است. در حالی که عسل غیرطبیعی حاوی قند است و باعث چسبناکی بیش از حد آن می شود.

منبع : khorasannews.com

  • تعداد بازدید : 892
  • زمان انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
persianteb


*