روش های مقابله با استرس و اضطراب

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
آخرین مطالب
امار سایت
  • افراد آنلاین : 11
  • ورودی گوگل : 17
  • تعداد کل مطالب : 4602
  • بازدید امروز : 7982
  • بازدید دیروز : 21650
  • بازدید این هفته : 65778
  • بازدید این ماه : 279686
  • بازدید کل : 6561976
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

روش های مقابله با استرس

روش های مقابله با استرس و اضطراب

پرشین طب – سلامت روح و روان | به گزارش پرشین طب؛ می خواهیم در این نوشته در مورد روش های مقابله با استرس و اضطراب صحبت کنیم ، می دانیم که استرس را می توان با روش های آرام سازی کنترل کرد ، برای اینکه بتوانید با استرس مقابله کنید به شما پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها دنبال کنید.

روش های مقابله با استرس و اضطراب

بیشتر افراد از اثرات مخرب و زیانبار استرس آگاهی دارند و همه می‌دانند كه در زندگی‌های صنعتی و ماشینی امروزه، میزان استرس دوچندان شده است.

بنابراین باید راهكارهایی مناسب برای مقابله با استرس و كاهش آن در زندگی یافت؛ زیرا یكی از راه‌های پیشگیری از بروز سردردها و حملات میگرنی، كاهش استرس است.

البته وقتی صحبت از استرس می شود، منظور همان استرسی است كه بار منفی دارد و روی جسم و روح و روان ما تأثیر می‌گذارد؛ چراکه كمی استرس در زندگی (استرس با بار مثبت) مفید است و باعث رشد و پیشرفت می‌شود.

بر این اساس، مدیریت و كنترل استرس یكی از عوامل مهم در حفظ سلامت جسم و بهداشت روحی روانی است.

استفاده از روش‌های آرام‌سازی، مانند یوگا و مراقبه، برای كنترل استرس و ایجاد آرامش مفید و مناسب است. سعی كنید دست کم روزی ده دقیقه تا نیم ساعت برای انجام حركات یوگا و یا مدیتیشن وقت بگذارید.

روش های مقابله با استرس

روش های مقابله با استرس

پس از مدتی خواهید دید كه چقدر با انجام این حركات توانسته‌اید سلامت روحی، روانی و در نتیجه جسمی خود را ارتقا دهید.

با آرامش بخشیدن به ذهن و آرام‌سازی جسم خود، هم خواب بهتری خواهید داشت و هم از روح و روان و جسم سالم‌تری برخوردار خواهید شد و در نتیجه از بروز سردردها پیشگیری می‌شود.

یكی از راه‌های آرام‌سازی ، استفاده از تكنیك‌های مختلف عمیق نفس كشیدن است. با یادگیری این تكنیك‌ها، در لحظاتی كه دچار استرس هستید، می توانید به آرام‌سازی خود كمك کنید.

از آنجایی كه نفس كشیدن ضروری ترین کار برای زنده ماندن است، با استفاده از روش‌هایی مانند یوگا و تای‌چی  اهمیت درست نفس كشیدن را دریابید و بدانید كه تنفس صحیح ارتباط مستقیمی با سلامت جسم و روح و روان دارد و اگر كیفیت تنفس‌ خود را با آموزش‌های صحیح بهبود بخشید، می‌توانید هنگام ابتلا به بیماری‌ها، به‌ویژه سردرد، به كاهش درد كمك كرده و خود را تسكین دهید.

بیشتر افراد هنگام نفس كشیدن از تمام ظرفیت ریه‌های خود استفاده نمی‌كنند. با تنفس‌های سطحی و كم‌عمق، اكسیژن کافی از طریق ریه‌ها وارد جریان خون نمی‌شود و همین اكسیژن‌رسانی ضعیف می‌تواند منجر به كسالت و بی‌حوصلگی و بی‌انرژی بودن شود؛ در حالی كه نفس‌های عمیق و صحیح، فرد را با نشاط و پرانرژی می‌سازد.

به طور كلی هر چقدر میزان استرس و تنش بیشتر باشد، شما سطحی‌تر و كم‌عمق‌تر نفس می‌كشید؛ بنابراین با آموزش تكنیك‌های درست تنفس و با نفس‌های كامل و عمیق، ریه‌های خود را به طور كامل از هوا پر كنید؛ زیرا با هر نفس درست و عمیق انرژی و همچنین اكسیژن لازم وارد جریان خون می‌شود و اندام‌ها را از وجود خود بهره‌مند می‌سازد.

حال كه به اهمیت تنفس صحیح پی بردید، برای یادگیری این تكنیك وقت بگذارید. حتی اگر فرصتی برای شركت در این نوع كلاس‌ها ندارید، می‌توانید با خرید CD‌های آموزشی (یوگا و مدیتیشن) این حركات را در منزل انجام دهید.

منبع : zendegionline

  • تعداد بازدید : 63
  • زمان انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۶
persianteb


*