روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه

مجموعه: آراستگی, آرایش صورت تعداد بازدید: 266
روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه

روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه

پرشین طب – آراستگی | به گزارش پرشین؛ می توان به جای هزینه های بالا برای برجسته کردن گونه از روش های طبیعی برای اینکار استفاده کرد. در این نوشته قصد داریم تا روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه ها را به شما بگوییم. برجسته بودن گونه باعث جذابیت در فرد می شود برای همین موضوع بیشتر خانم ها گونه های برجسته را دوست دارند. در صورت تمایل سایت پرشین طب را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه

درمان های خانگی گونه های لاغر و صاف

با چند درمان خانگی زیر می توانید گونه های لاغر و نحیف تان را فربه و برجسته نمایید.

۱- گلاب و گلیسیرین
گلاب و گلیسیرین، ترکیبی عالی برای تشکیل گونه های برجسته است. ترکیبی از گلیسیرین و گلاب آماده کنید و شب ها قبل از خواب روی گونه های تان بمالید و صبح روز بعد صورت تان را با آب گرم بشویید. با این روش پوست تان مرطوب می شود. این کار را مرتب انجام دهید تا گونه های تان فربه شود.

۲- عسل
عسل یکی از موثرترین درمان های خانگی گونه های لاغر است. آن می تواند رطوبت پوست را حفظ کند و آنها را با طراوت و سالم نگهدارد. وجود آنتی اکسیدان، پوست را از مشکلات مربوط به رادیکال های آزاد حفظ می کند. یک قاشق چایخوری عسل و یک تکه کوچک عنبه هندی له شده را با هم ترکیب کنید و خمیر به دست آمده را روی گونه های تان به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قرار دهید. سپس با آب گرم صورت تان را بشویید. بهتر است این کار را صبح ها و به طور مرتب انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

۳- آلوئه ورا
سفت کردن پوست، ویژگی طبیعی آلوئه وراست. این گیاه از صاف شدن گونه ها جلوگیری می کند و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد. در ضمن به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان های فراوان از صدمات پوست ناشی از رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. آلوئه ورا با افزایش کولاژن به پوست شادابی می بخشد. ژل آلوئه ورا را روی گونه های تان گذاشته و به آرامی به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ماساژ دهید و سپس با آب گرم بشویید. این فرآیند را روزی دوبار انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

۴- کره
استفاده از کره، یکی از بهترین درمان های خانگی برای داشتن گونه های برجسته است. ترکیبی از کره و شکر آماده کنید و روی گونه های تان بمالید و پس از ۱۵ دقیقه صورت تان را با آب گرم بشویید. این کار را مرتب انجام دهید تا نتیجه آن را ببینید.

برجسته کردن گونه

برجسته کردن گونه

۵- شنبلیله
شنبلیله سرشار از ویتامین و آنتی اکسیدان است که جلوی صدمات رادیکال های آزاد را گرفته و پوست را صاف کرده و به آن سلامتی می بخشد. با استفاده از یک قاشق چایخوری پودر شنبلیله و ترکیب آن با آب، خمیر یکدستی درست کرده و آن را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به روی صورت بمالید. زمانی که خمیر کاملا جذب پوست شد، می توانید صورت تان را با آب گرم بشویید.

۶- روغن زیتون
روغن زیتون حاوی چربی های تک اشباع نشده است و سلامت پوست را حفظ می کند. همچنین مرطوب کننده ای عالی برای پوست های خشک هستند. هر روز یک قاشق غذاخوری روغن زیتون خالص به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه به روی گونه های تان بمالید و سپس با آب گرم بشویید.

۷- سیب
سیب سرشار از مواد مغذی است و سلامت بدن را تضمین می کند. یک عدد سیب را بخارپز کرده و آن را له کنید و از آن خمیر بسازید. هر روز صیح از این خمیر به گونه هایتان بمالید و به آرامی ماساژ دهید. پس از چند روز، تفاوت را احساس خواهید کرد.

۸- شیر
شیر مملو از ویتامین، مواد معدنی و پروتئین است و با مصرف روزی ۲ لیوان شیر به مدت ۳ ماه می توانید صاحب گونه های برجسته شوید.

۹- خوراکی های حاوی کربوهیدرات
برنج، نان و ماکارونی حاوی کربوهیدرات هستند و انرژی روزانه تان را تامین می کنند. مصرف کم این مواد غذایی موج از بین رفتن چربی های بدن، به ویژه در بخش گونه ها، می شود. بنابراین با مصرف اندازه و مناسب این خوراکی ها، می توانید گونه های شاداب داشته باشید.

۱۰- آب کافی
نوشیدن آب به اندازه لازم روی داشتن پوست سالم و گونه های زیبا بسیار موثر است. با نوشیدن ۸ لیوان آب در روز پوست بدن تان را مرطوب و شاداب نگهداشته و اثر آن را روی گونه های تان مشاهده کنید.

۱۱- مصرف خوراکی های سالم
بدن با وجود ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها می تواند سلامت خود را حفظ کند. اگر می خواهید ظاهری سالم و گونه های پر و برجسته داشته باشید، از خوراکی های سالم و مغذی و همچنین چربی های سالم مانند آنچه که در دانه ها و آجیل ها یافت می شود، استفاده کنید.

۱۲- ترک عادت های بد
* مصرف نوشیدنی الکلی و سیگار کشیدن نه تنها سلامتی فرد را به خطر می اندازد، بلکه به پوست صدمه زده و موجب تیره شدن و در نهایت لاغر و صاف شدن گونه های تان می شود.

روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه

۱- یوگای صورت
یوگای صورت با افزایش کولاژن و الاستین، پوست را طراوت بخشیده و گونه ها را برجسته می کند. برای انجام این تمرین این مراحل را دنبال کنید: * دو انگشت سبابه خود را دقیقا زیر استخوان گونه های تان بگذارید و به مدت ۱ تا ۲ دقیقه به طور دایره وار به سمت بیرون ماساژ دهید. * اکنون هر دو انگشت سبابه تان را در دو طرف بینی و نزدیک لب های تان بیاورید و باز هم به شکل ترسیم دایره های کوچک ۲ دقیقه ماساژ دهید. * بعد از انجام تمرین های فوق، دو انگشت سبابه تان را روی لبه های فک تان گذشته و دایره وار به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید. این تمرین را چند بار در روز انجام دهید و به زودی نتیجه خوب آن را خواهید دید.

۲- فشار گونه
انگشت میانی خود را روی استخوان گونه و انگشت شصت تان را روی فرورفتگی گونه هایتان بگذارید. گوشت گونه را به سمت پایین فشار دهید و در همان حال به آرامی دهان تان را کمی باز کنید. در این حالت تا ۵ شماره بمانید و سپس گونه را رها کنید. این کار را حداقل ۱۰ بار تکرار کنید. با انجام دادن این ورزش یک روز در میان، به گونه های خوش فرم و برجسته ای دست خواهید یافت.

۳- فشار به سمت بالا
دهان خود را کمی باز کنید و لب های تان را به سمت داخل جمع کنید. اکنون انگشتان سبابه تان را درست روی گونه های تان قرار دهید و کمی فشار داده و در همان حال ماهیچه های گونه تان را به سمت پیشانی، بالا بکشید. این تمرین را حداقل روزی سه بار انجام دهید تا نتیجه اش را ببینید.

۴- تمرین بالای گونه
بنشینید و دهان تان را به شکل یک دایره باز کنید. تا جایی که امکان دارد لب های پایین و بالای خود را از هم دور کنید. سپس آنها را به روی دندان های تان بفشارید. انگشت های سبابه تان را روی دو طرف صورت تان قرار دهید و به آهستگی آنها را به سمت وسط صورت تان برده و فشار بیشتری در این قسمت وارد سازید اکنون انگشتان سبابه تان را روی قسمت بالای استخوان گونه قرار دهید و لبخند بزنید. بدین ترتیب حالت ماهیچه های گونه تان که زیر انگشتان سبابه تان است، تغییر می کند. این تمرین را روزی ۱۰ تا ۱۵ بار انجام دهید که ثمربخش باشد.

۵- صورت شیر
از راه بینی، هوا را به درون بدن بکشید. سپس ماهیچه های صورت تان را جمع کنید. اکنون هوا را از طریق دهان بیرون داده و زبان تان را تاجایی که می توانید بیرون آورید و چشم های تان را نیز کاملا باز کنید. به مدت ده ثانیه به این حالت باقی بمانید و سپس به حالت عادی برگردید. این کار را سه بار پشت سر هم تکرار کنید.

در صورتی که روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه برای شما کارساز بود این مطلب را برای دیگران هم ارسال کنید.

منبع : zendegionline

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه”

قالب تفریحی
رفتن به نوار ابزار