روش محاسبه کردن چربی بدن خود را یاد بگیرید

فروش فایل فروشگاه شاپ می نو
امار سایت
  • افراد آنلاین : 10
  • ورودی گوگل : 10
  • تعداد کل مطالب : 4565
  • بازدید امروز : 251
  • بازدید دیروز : 9899
  • بازدید این هفته : 43243
  • بازدید این ماه : 201242
  • بازدید کل : 6006132
تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی 3 تابلو نقاشی رنگ روغن

خرید پستی تابلو نقاشی رنگ روغن

در این پست می خواهیم برای شما علاقمندان به هنر، تابلو نقاشی های بسیار جذابی را برای فروش معرفی کنیم. در حال حاضر سه تابلو نقاشی آماده فروش می باشد. این تابلو نقاشی ها اثر "خانم سیده فاطمه حسینی نژاد" می باشد. سه تابلو نقاشی که در بالا عکس های آنها را مشاهده می کنید به نام های ( اسب سفید - ملوس و گلدان رز سفید ) می باشد. این سه تابلو در اندازه ی 70*50 نقاشی شده اند. استفاده از تکنیک رنگ روغن و قابلیت شستشوی این اثرها از ویژگی های منحصفربفرد آنها می باشد.

قیمت هر 3 اثر به صورت یکجا : 800 هزار تومان

قیمت هر کدام به صورت جداگانه: 320 هزار تومان

اطلاعات دیگر و نحوه خرید:

1) ارتباط تلگرامی با آیدی : ApaixA@

2) پیامک زدن به سامانه پیام کوتاه به شماره 50009666881100

محاسبه کردن چربی بدن

روش محاسبه کردن چربی بدن خود را یاد بگیرید

می خواهیم در این نوشته به شما روش محاسبه کردن چربی خود را آموزش دهیم ، خیلی از افراد می خواهند بدانند که چربی بدن چقدر است ، شاید روش های دیگری برای محاسبه چربی بدن وجود داشته باشد اما ما به شما روش مطمئن و راحت تر را آموزش می دهیم. شما می توانید با خواندن این نوشته راه های تشخیص چاقی و همچنین تعریف هایی از استاندارد آن را فرا بگیرید. در صورتی که تمایل دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

«براساس تعاریف جدید، چاقی و اضافه وزن فقط براساس قد و وزن تعریف نمی‌شود، بلکه امروزه ترکیب بدن را در نظر می‌گیرند. امروزه تعریف استاندارد چاقی بر مبنای درصد چربی بدن است و ما ابتدا درصد چربی بدن فرد را اندازه می‌گیریم تا بدانیم واقعا چاق است یا نه. اگر فردی مرتب ورزش ‌کند، درصد بافت ماهیچه‌های بدنش بالا خواهد بود و بنابراین لازم نیست همه افراد به یك اندازه وزن کم کنند چون به هیچ‌‌وجه نباید بافت ماهیچه‌ای کم شود.»

شاخص توده بدن (BMI)

مقدار BMI یا شاخص توده بدن از تقسیم مقدار وزن (به کیلوگرم) به مجذور قد (به متر) به‌دست می‌آید. اگر این مقدار بین ۱۸٫۵ تا ۲۴٫۹ باشد، وزن در محدوده مناسب است. اگر بین ۲۵ تا ۳۰ باشد، فرد در گروه دارای اضافه وزن و اگر بیشتر از ۳۰ باشد، فرد در گروه افراد چاق جای می‌گیرد.

اندازه‌گیری دور کمر

اگر این مقدار در مردان بیشتر از ۱۰۰ سانتی‌متر و در زنان بیش از ۸۷٫۵ سانتی‌متر باشد، نشانگر افزایش خطر، به‌خصوص در افرادی است که شاخص توده بدنشان بین ۲۵ تا ۳۴ است.

نسبت دور کمر به دور باسن

اگر این مقدار در زنان بیش از ۰٫۸ و در مردان بیش از ۱ باشد، نشانه چاقی و افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی است.

معادله دورنبرگ

۵٫۴ – (G × ۱۰٫۸) – (سن به سال × ۰٫۲۳) + (BMI × ۱٫۲)= درصد چربی بدن

در این معادله مقدار G برای خانم‌ها صفر و برای آقایان ۱ در نظر گرفته می‌شود. به علاوه، مقدار درصد چربی در آقایان بین ۲۰ تا ۲۵ و در خانم‌ها بین ۲۵ تا ۳۲ درصد است که اگر بیش از مقادیر یاد شده باشد، نشانه چاقی و بروز عوارض ناشی از آن خواهد بود.

منبع : seemorgh.com

  • تعداد بازدید : 840
  • زمان انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۴
persianteb


*